ÖNE ÇIKANLAR

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

STRANGER THINGS 3
KUDUZ FARELER VE SOVYET CASUSLARDAN YENİ KOLA VE YEPYENİ BİR AVM’YE KADAR HAWKİNS’DE 1985 YAZI YAŞANIYOR VE BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER KAPIDA.
04/07/19


LA CASA DE PAPEL: 3. KISIM
PROFESÖR VE EKİBİ, RİO’YU KURTARMAK İÇİN YENİDEN BİR ARAYA GELİYOR. CESUR VE TEHLİKELİ BİR PLANLA BU KEZ İSPANYA MERKEZ BANKASI’NI HEDEF ALAN EKİP, ASLA YILMAYACAK.
19/07/19


COMEDIANS İN CARS GETTING COFFEE: NEW 2019: FRESHLY BREWED
JERRY SEİNFELD’İN GEZİCİ TALK SHOW’UNDA KAHVE, KAHKAHA VE KLASİK ARABALARIN BİRLEŞİMİ, KOMEDİNİN EN ZEKİ İSİMLERİYLE KAFEİN YÜKLÜ MACERALARA DÖNÜŞÜYOR.
19/07/19


WORKIN’ MOMS: 2. SEZON
ÇOCUKLAR, YAŞLANMA, İŞ-HAYAT DENGESİ VE ZORLU İLİŞKİ SORUNLARIYLA UĞRAŞAN KATE, FRANKİE, ANNE VE ŞİMDİ DE IAN ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE BÜYÜYÜP SERPİLİR.
25/07/19


QUEER EYE: 4. SEZON
MUHTEŞEM BEŞLİ, KANSAS CİTY’YE GERİ DÖNÜYOR. İLHAM VERİCİ BAŞTAN YARATMALARA VE DUYGUSAL ANLARA ŞAHİT OLMAK İÇİN ANTONİ, BOBBY, JONATHAN, KARAMO VE TAN’E KATILIN.
19/07/19


ANOTHER LIFE
DÜNYA DIŞI BİR NESNENİN KÖKENİNİ ARAŞTIRMAK ÜZERE YÜKSEK RİSKLİ BİR GÖREVE GİDEN ASTRONOT NİKO BRECKENRİDGE VE GENÇ MÜRETTEBATI, AKIL ALMAZ TEHLİKELERLE KARŞILAŞIR.
25/07/19


NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

SAINT SEIYA: KNİGHTS OF THE ZODİAC
SEİYA VE ZODYAK ŞÖVALYELERİ, YENİDEN DOĞAN YUNAN TANRIÇASI ATHENA’YI İNSANLIĞI YOK ETMEYİ AMAÇLAYAN UĞURSUZ GÜÇLERE KARŞI VERDİĞİ SAVAŞTA KORUMAYA ANT İÇER.
19/07/19


KENGAN ASHURA: 1. KISIM
YASA DIŞI GLADYATÖRLÜK YAPAN TOKİTA OHMA, MUAZZAM İŞ ANLAŞMALARI İÇİN BU ACIMASIZ MÜSABAKALARDA BAHSE TUTUŞAN BÜYÜK ŞİRKET PATRONU NOGİ HİDEKİ ADINA DÖVÜŞMEKTEDİR.
31/07/19