yaz televizyonu

yaz televizyonu

Bir kısmını şu yazıda tanıttığım yeni yaz dizilerine bakmaya devam :

royal pains

royal pains

Royal Pains (USA) – Başarılı cerrah Hank Lawson gözetimindeki hastanın ölmesi sonucu, New York’ta bir hastanedeki işinden olur. Bunun üzerine erkek kardeşi ile birlikte şehirden kaçıp Hamptons kasabasına yerleşir. Birdenbire kendisini buradaki zenginlerin özel çağrılarına yanıt veren özel doktor olarak bulur. Kendi özel zamanlarında da fakirlerin sağlık sorunları ile ilgilenen doktor için “tıbbi robin hood” yakıştırması yapılıyor. Başrolde Mark Feuerstein var. Bu da tanıtım filmi. 4 Haziran’da başlayacak.

 

Nurse Jackie

Nurse Jackie

 

Nurse Jackie (Showtime) – Bir hemşire dizisi de Showtime’dan. Bu seferki hemşiremiz ilaç bağımlısı bir acil servis hemşiresi. aykırı ama bir yandan da bağımlılığı onu geçireceği gün boyunca zor durumlara dayanmasına yardımcı oluyor. öyle ya da böyle işini düzgün yapıyor ve kimi zaman bir “aziz” olarak görünüyor. 22dakikalık dizi için Showtime “hain, iç parçalıyıcı ve komik” tanımlaması yapmış. Başrolde EDIE FALCO (The Sopranos) oynuyor. Diğer rollerde Paul Schulze (24, The Sopranos) ve Peter Facinelli (Damages) görünüyor. Bu da oyuncularla röportajlar da içeren tanıtım filmi. 8 Haziran’da başlıyor.

 

 

The Philanthropist

The Philanthropist

 

 

The Philanthropist (nbc) – Teddy Rist, yaşamını dünyayı daha yaşanabilir bir yer yapmaya, insanlara yardım etmeye adayan hayırsever bir milyarder. Maddi olarak her türlü olanak elinin altında olmasına rağmen, insanlara yardım etmenin o kadar da kolay bir iş olmadığını anlıyor. Rome‘dan James Purefoy başrolde.Bu da tanıtım filmi. 24 Haziran’da başlıyor.

 

 

 

hung

hung

 

Hung (HBO) – 20 yıllık karısı onu terketmiş, evi yandığı için onunla yaşayan çocukları annelerinin yanına taşınmış, az maaşla ve sigortasız çalışan bir lise öğretmeni ve okul koçu olan Ray Drecker, bir gün katıldığı bir kişisel gelişim seminerinden sonra hayatını değiştirmeye karar verir. Ve bir sonraki sahnede kendisini bir jigolo olarak görürüz. ;) Bu kara mizah dizisinin başrollerinde Thomas Jane (The Mist, The Punisher) ve Anne Heche (Men in Trees) var. Tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor. 28 Haziran’da başlayacak.

 

 

 

10 THINGS I HATE ABOUT YOU

 

10 THINGS I HATE ABOUT YOU

10 THINGS I HATE ABOUT YOU (ABC Family) 1999 yapımı aynı isimli filmin uyarlaması. Bu gençlik dizisinde, birbiriyle alakasız iki genç kızkardeşin yeni bir liseye başlamarıyla olaylar gelişiyor. Greek yazarlarından Carter Covington‘un yapımcılığını üstlendiği dizide lindsey shaw, Meaghan Jette Martin,ethan peck, Larry Miller, Dana Davis (heroes) oynuyor. Bu da tanıtım filmi. 7 Temmuz’da başlıyor.