Misafiri ispiyonlamak ayıp olur!

Misafiri ispiyonlamak ayıp olur!

Chuck, 4 sezon boyunca helikopterlere,kırık kalplere, albaylara, en iyi arkadaşlara, ilk buluşmalara ve yıl dönümleri ile karşı karşıya geldi.Ama hiçbir zaman konuk oyunculara karşı gelemedi. Çağırdı ve tekrar tekrar çağırdı. Sadece bu sezon değil her sezon Chuck birbirinden tanıdık simalar konuk ediyor bölümlerine. Superman Shaw‘dan bir başka smallville’li kristin kreuk‘a; chevy chase‘den rachel bilson‘a. Belki farketmişsinizdir bayan ajanlarda, kötü kadınlarda genellikle görsel zenginlik oluyor chuck’ta. Haberimiz zaten geleceğine dair bilgimiz olan bir kötü kadın ve haberini şimdi yapacağımız bir güzel ajan hakkında. İsimleri tanıyorsunuz.Lakin ben konuk ispiyonu istemiyorum diyorsanız burada durun.

yvonne strahovski ve karolina kurkova

yvonne strahovski ve karolina kurkova

Ağustos ayının başında diziye konuk olacak bazı kişilerin haberini yapmıştık. Bu kişiler ile birer birer karşılaşıyoruz. Önümüzdeki bölümde yazıda bahsi geçen eski victoria’s secret meleği karolina kurkova‘yı göreceğiz. Chuck versus the suitcase bölümünde Milan moda haftası içerisinde bir görevde bulunacak ajanlarımızın düşmanı olacak kendisi.

http://www.youtube.com/watch?v=xgiehsAaMvY

2. bölümün fragmanında, Chuck’ın arkasında yarı çıplak duran ve sarah’la dövüşen de kendisidir.

Koruma Gerard rolündeki lou ferrigno

Koruma Gerard rolündeki lou ferrigno

Karolina Kurkova’nın korumasını canlandıracak yeşil adam lou ferrigno ile de yine bu bölümde karşılaşacağız.

Gretalar ''stacy keibler, isaiah mustafa ve olivia munn

Gretalar ”stacy keibler, isaiah mustafa ve olivia munn”

Yine bu haberde bildiklerimize göre yazdığımız şöyle bir not ile

not: farkettiğiniz gibi bu sezon buy more birçok ajanı misafir edecek. haberden çıkardığımız kadarıyla greta, devletin oluşturduğu bir denetleme birimi. tahminen olivia munn, isaiah mustafa ve stacy keibler da bu birimde bulunuyorlar. stacy’nin karakteri kaynakta greta 3.0 olarak geçiyor. diğerlerinin de 1 ve 2 olması muhtemel.

stacy keibler, isaiah mustafa ve olivia munn‘un konuk oyunculuklarını duyurmuştuk. 4×01’de olivia munn ile greta’nın tam olarak ne olduğunu anladık. bahsi geçen diğer greta’lardan isaiah mustafa 2. bölüm chuck versus the suitcase‘de,stacy keibler ise 3. bölüm chuck versus the cubic z‘de karşımıza çıkacak.

Summer Glau

Summer Glau

Ve buradan asıl ve yeni haberimize geliyoruz. Görselde ve başlıkta ispiyonlamamaya çalıştığımız Summer Glau‘ya.terminator: the sarah connor chronicles‘ta ifadededen yoksun suratıyla terminatör cameron’u canlandırmasıyla tanıdık çoğunluğumuz summer glau‘yu. Şimdi Buy More üniformalarını üstüne geçirip bir greta oluyor. Kendisini 8 Kasım’da yayınlanacak 8. bölümde izleyebilirsiniz.Bölümün adı henüz belli değil.Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazılar da ilginizi çekebilir:
* Chuck 4. sezon posterleri* Chuck 4. Sezona dair her şey* Chuck 4. sezona dair diğer şeyler* chuck izleyicilerine erken selam chuck’ıyor* chuck 4×01: chuck versus the anniversaryNot: Konuk oyuncuyu gizlemek amacıyla kararttığım görsele Chuck jeneriğinin bir parçasını ekleyen benim :)Summer Glau’nun silahının ucuna bakınız!Yaramazlık yapmış gibi hoşuma gitti bu işxD