3. sezon dvd kapağı

3. sezon dvd kapağı

takip ettiğimiz dizilerin tv kanallarındaki yayınlarından sonra evlerimize ikinci uğrayışları dvd setleri aracılığıyla gerçekleşmeye devam ediyor. içinde bulunduğumuz şu günlerde satışa sunulan ve önümüzdeki haftalarda çıkması beklenen yeni dizi dvd setlerine yine bir göz atalım isterseniz.

* geçtiğimiz aylarda birinci ve ikinci sezon setleri kısa süre arayla çıkan en sevgili seri katilimiz dexter‘ın üçüncü sezon seti de yine çok bekletmeden satışa çıktı bile. koleksiyoncuları mutlu edecek bir şekilde, aynen ilk ikisi gibi özel karton kutuda sunulan ve dört diskten oluşan set, on iki bölümlük üçüncü sezonun tamamını içeriyor.

the pacific seti

the pacific seti

* önümüzdeki günlerde satışa sunulacak önemli setlerden biri de, hem anavatanında hem ülkemizde oldukça ses getiren bir yapım. steven spielberg, tom hanks ve hbo ortaklığıyla servis edilen savaş draması the pacific‘in yıllar önce yine ülkemizde de aynı şekilde sunulan kardeşi band of brothers gibi şık metal bir kutuyla çıkması bekleniyor. on bölümden oluşan mini dizinin dvd seti toplam altı diskten oluşuyor. ayrıca çeşitli kamera arkası ve yapım belgeselleri de içeriyor.

3. sezon dvd kapağı

3. sezon dvd kapağı

* bu haberlik son dvd setimizse abc‘nin sevilen aile draması brothers & sisters. ülkemizdeki baskıları talihsiz bir şekilde çıkmaya başlayan dizinin maalesef daha önce çıkan ilk sezon setinde türkçe altyazı bulunmuyordu. sadece ingilizcesi olanlara hitap eden setin ardından çıkan ikinci sezonu neyse ki yanlıştan dönerek altyazı desteğiyle çıkarılmıştı. şimdi, toplam yirmi dört bölümden oluşan üçüncü sezonu içeren altı disklik set de türkçe altyazı ile geliyor.miami’nin sıcak atmosferinde seri katil dexter’la birlikte gerilmek, tarihte yolculuğa çıkıp kanlı bir savaşa tanıklık etmek ya da kocaman sımsıcak bir ailenin yaşadıklarına ortak olmak isterseniz, bu her türlü zevke hitap eden dvd setleri, henüz izlemeyenler ya da bu zevkleri tekrar tekrar yaşamak isteyenler için raflardaki yerlerini alıyorlar. iyi seyirler.