Mart ayında Netflix’te yayınlanan Yes Day filminin başrol oyuncularından Edgar Ramirez, bu sefer bir dizi ile Netflix’e geri dönüyor.

Netflix, Jason Bateman ve Michael Costigan’ın yapım şirketi Aggregate Films’den gelen, Donald Todd (This Is Us, Selena: The Series) tarafından yaratılan Florida Man’e 8 bölümlük dizi siparişi verdi.

Florida Man, zor durumdaki bir eski polisin (Ramirez) bir Philly gangsterinin kaçak kız arkadaşını bulmak için Florida’ya, evine dönmek zorunda kaldığında neler olduğunu takip ediyor. Hızlı bir iş olması gereken şey, gömülü aile sırlarına doğru sarmal bir yolculuğa ve bu kadar çok şeyin yanlış olduğu bir yerde doğru olanı yapmanın gittikçe boşa giden bir girişime dönüşmesinin hikayesini anlatıyor. Dizi, Body Heat ve Out of Sight filmlerinin ruhuna sahip gölgeli insanlar için güneşli bir yere vahşi bir yolculuk olarak tanımlanıyor.

Donald Todd, dizinin yönetici ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Bateman ve Costigan, diğer yönetici yapımcılar. Proje, Aggregate Films’in Netflix ile yaptığı ilk bakış anlaşmasından gelen bir iş.

Kaynak