Kariyerlerine Hannah Montana ve Wizards of Waverly Place’de başlayan eski Disney Channel oyuncuları Emily Osment ve Gregg Sulkin, Jack Dolgen (Crazy Ex-Girlfriend), Doug Mand (How I Met Your Mother) ve Kourtney Kang’ten (Doogie Kamealoha, MD) gelen kahkaha efektli komedinin başrol oyuncuları oldular.

Netflix’te yayınlanacak ve ismi şimdilik belli olmayan diziyi Pamela Fryman (Call Your Mother) yönetecek.

Los Angeles’ta geçen 10 bölümlük dizi, teoride başarılı ve kıvrak zekalı ama işlevsel bir yaşama sahip olmak için ihtiyaç duyduğu gerçek dünya becerilerinden yoksun olan, züppe, Ivy League eğitimli entelektüel Chelsea’nin (Osment), seçeneklerini tüketip kız kardeşi Claire ve Claire’in sevecen eksantrik arkadaşlarının yanına taşınmak zorunda kalması üzerine bir komedi dizisi olacak. Bu arkadaşlardan biri, Chelsea’nin kız kardeşiyle romantik bir geçmişi olan ve şimdi “sadece arkadaş” olan, çoğu kez üstsüz dolaşan kişisel antrenör Grant’dir (Sulkin). Kendisinin dünya hakkında çocuksu bir merakı var ve hem kadınların hem erkeklerin sevdiği türden bir adam.

Dizi, Dolgen ve Mand tarafından yaratıldı ve yazıldı. Dolgen ve Mand, Kang ve Fryman ile birlikte yürütücü yapımcılığı üstleniyor. Dizi, How I Met Your Mother’da birlikte çalışan Mand, Kang ve Fryman’ı yeniden bir araya getiriyor.

Kaynak