Emily Osment (Young & Hungry, Hannah Montana, Mom), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi 25‘ın kadın başrol oyuncusu oldu.

Dizinin senaryosunu Hilary Winston kaleme alacak. Chris Koch, deneme bölümünü yönetecek. Yapımcı koltuğunda Winston ve Koch’a Seth RogenEvan Goldberg ve James Weaver eşlik edecek.

Kamp yaptığı dönemden eski en yakın arkadaşı olan Kate’i görmek ve onu birbirleri için biçilmiş kaftan olduklarına ikna etmek amacıyla yirmili yaşlardaki aklı başına yeni gelen genç aşık Kyle, Austin’e bir heyecanla kopup gelir ve Kate’in karşısında belirir. Ne yazık ki Kate kısa bir süre önce başkasıyla nişanlanmıştır. Böyle bir tabloda birçok adam pes eder ama Kyle elbette onlardan biri değil. Fakat Kyle hayatının aşkını bulmak için geldiği şehirde belki de bundan daha fazlasını bulacaktır.

Emily Osment, Kate karakterini canlandıracak dizide. Kate eğlenmeyi seven ve rekabetçi bir karaktere sahip genç bir kadın. Ayrıca zeki bir tıp öğrencisi. Kyle yaklaşık 10 seneden beri ona aşık olsa da Kate için Kyle her zaman için arkadaş bölgesinde olmuş kesinlikle. Uzun zamandır beraber olduğu erkek arkadaşının kendisine evlenme teklif etmiş olmasından da son derece memnun.

Matt Shively (The Real O’Neals), Kyle karakterine hayat verecek. Kyle asıl amacı Kate’e olan aşkını ilan etmek olsa da görünüşte kendi yazılım şirketini kurmak amacıyla Austin’e taşınan, akıllı, kendine güvenen ve duygularını yoğun bir şekilde yaşayan bir adam.

Denée Benton (UnReal), Kate’in ev arkadaşı ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Morgan karakterine hayat verecek. Morgan, Kyle’ın şehre geliş amacının farkında. Kyle’ın hislerini anlıyor ama Kate’in incindiğini de görmek istemiyor.

Jessie Ennis (Better Call Saul, Love, Veep) ise Kate ve Morgan’ın yakın bir arkadaşı olan Becca karakterini canlandıracak.

Kaynak