lovenet

Birbirinden güzel dizileriyle bizleri mest eden Netflix, geçtiğimiz Şubat ayında bizleri yeni bir dizi ile tanıştırdı: Love.

Dizinin 19 Şubat 2016 tarihinde tüm bölümleri yayınlandı.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizimiz, birinci sezonu başlamadan 12 bölümlük ikinci sezon onayını aldı.

Dizinin yaratıcıları arasında Judd Apatow ve dizinin başrol oyuncusu Paul Rust yer alıyor.

maxresdefault

Mickey – Gus

KONU

Gus ve Mickey, hayatlarında istediklerini elde edememiş ve gerçek aşkı arayan ikilimiz. Bazı sebeplerden dolayı ikilinin hayatında değişiklikler oluyor ve tesadüf sonucu birbirleri ile tanışıyorlar. Sonrasında ise ikilinin hayatlarındaki durumlarını ve birbiriyle olan ilişkilerini izliyoruz.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

Mickey Dobbs (Gillian Jacobs)

Sevgilisinden yeni ayrılan Mickey, daha önce alkol bağımlılığı olan ve hayatından pek beklentisi olmayan birisi. İlişkiler konusunda çok başarılı değil. Bir radyo programının stüdyosunda çalışıyor.

Oyuncuyu Community ve Girls dizilerinden hatırlayabilirsiniz.

Gus Cruikshank (Paul Rust)

Gus ise hayatında daha başarılı olmak isteyen fakat o başarılara ulaşamamış birisi. O da sevgilisinden yeni ayrılıyor ve bu durumu pek sağlıklı karşıladığı söylenemez. En büyük eğlencelerinden biri arkadaş grubuyla tema müziği olmayan filmlere müzik yapmak. Bir dizinin setindeki genç oyunculara öğretmenlik yapıyor. En büyük arzularından biri dizi için yazdığı bir bölümün senaryoya koyulması.

Article Lead - wide1005182843gmgoblimage.related.articleLeadwide.729x410.gmgk1n.png1454663168547.jpg-620x349

Bertie (Claudia O’Doherty)

Avustralyalı ve oranın aksanıyla konuşan Mickey’nin sevimli ev arkadaşı. Saf bir kız.

maxresdefault (1)

SON SÖZ 

Love, benim sonunu getireceğimi düşünmediğim bir diziydi. Fakat diziyi beklediğimden daha sevimli, akıcı ve güzel buldum. Bir de böyle diziler bir süre sonra bana sulu geliyordu, bu dizide de öyle olmasını bekledim; fakat öyle olmadı. İşleyeceği olayları tane tane sakin sakin işledi ve bitti. Hemen hemen her bölümde güldüm, eğlendim. Son olarak da ben bu ikiliyi direk sevgili yaparlar diye düşünüyordum fakat dizide ilişkileri aşama aşama işlendi ve o sırada ikilinin hayatlarından kesitler sunuldu. Bunun da diziyi daha iyi hale getirdiğini düşünüyorum. Kısacası romantik komedi türünde yapımları seviyorsanız bu diziyi çok seveceğinize eminim.

İyi seyirler =)

TANITIM FRAGMANI  

1017653_839327689510522_5526600265297076297_n