Epix, Bridge and Tunnel isimli komedi drama dizisi için dizi onayı verdi.

Yarımşar saatlik altı bölümden oluşacak olan sezonun çekimlerinin hali hazırda New York’ta devam ettiği açıklandı. Dizinin 24 Ocak 2021 tarihinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Edward Burns, dizinin senaristi, yönetmeni ve yapımcılarından biri konumunda. Aaron Lubin ile Lori Keith Douglas, ona yapımcı koltuğunda eşlik edecekler.

Dizinin hikayesi seksenli yıllarda geçecek ve üniversiteden yeni mezun olmuş bir grup genci merkezine alacak. Manhattan’da hayallerinin peşinden koşacak olan söz konusu gençler bir yandan da memleketleri olan işçi sınıfına mensup Long Island’a duygusal olarak bağlı kalmaktan kopamayacaklar.

Caitlin Stasey

Dizinin oyuncu kadrosunda Caitlin Stasey (Reign, Please Like Me), Isabella Farrell, Brian Muller, Gigi Zumbado, Sam Vartholomeos ve Jan Luis Castellanos (Don’t Look Deeper, 13 Reasons Why) gibi isimler bulunuyor.

Jan Luis Castellanos

*Stasey, ünlü bir moda tasarımcısı olma hayaliyle Manhattan’a taşınan Jill karakterine hayat verecek dizide. Atılgan ve kendinden emin bir genç kadın olan Jill’in korkusu ise bir ayrılıp bir barıştığı bir ilişkisi olan Jimmy’nin onu Manhattan’dan ayrılmaya zorlayabilecek olması.

*Vartholomeos, Jimmy karakterini canlandıracak dizide. Jimmy, 22 yaşında, çekici, hassas bir genç adam. Tarzını yeni keşfetmeye başlamış olan, kendini adamış, tutkulu bir fotoğrafçı. Mezuniyetten sonra yaz dönemi için memleketi Long Island’a, eski kız arkadaşı Jill’in kollarına dönen Jimmy, bu ilişkiye devam edip etmemeye karar vermelidir yoksa almış olduğu Alaska’da National Geographic için fotoğrafçılık yapma iş teklifini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır.

*Zumbado, tatlı, utangaç, çalışkan bir genç kız olan Tammy karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Lisede mezuniyet töreni konuşmacısı olan Tammy, kısa bir süre önce Columbia Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne kabul edilmiştir. Yaz dönemini kasabanın lokantasında garson olarak çalışmak suretiyle geçiren Tammy, sonunda uzun süredir aşık olduğu adama gerçek duygularını söyleyecek cesareti bulmuştur.

*Castellanos’u kendini sık sık arzulanan bir nesne konumunda bulan çekici bir genç olan Mikey karakteriyle izleyeceğiz dizide. Mikey, ailesini sakin tutmak ve onlara uyum sağlamak amacıyla muhasebe alanında bir üniversite diploması aldı. Tammy’nin yardımıyla bir sanatçı olarak tutkusunu keşfetme fırsatı buldu. Sanatta bir geleceği olup olmadığını keşfetmek için de daha güvenli bir yoldan vazgeçme fikri ile karşı karşıya şu anda karakterimiz.

*Farrell, vahşi, sert, üniversite terk ve sonsuza tek parti kızı olacakmış gibi yaşayan Stacey karakterine hayat verecek dizide. Kısa bir süre önce erkek arkadaşının Manhattan’daki dairesine taşınan Stacey, Long Island’daki eski erkek arkadaşıyla yeniden bağlantı kurduğunda ise kendini yeniden Long Island’a çekilirken bulur.

*Muller, grubun karakteri konumundaki, şakacı ve tatlı bir genç olan Pags karakterini canlandıracak dizide. Pags’in hayali hukuk fakültesine gitmek ve müzik sektöründe çalışan başarılı bir avukat olmak.

*Burns’ün de dizide bir rolü olacağını belirtmeden geçmeyelim. Bir zamanlar bir fotoğrafçı olmayı hayal eden, şimdilerde ise boyacı olarak çalışan Artie isimli bir adama hayat verecek dizide Burns. Artie, banliyö hayatını seviyor ve oğlunun sanatsal hayallerini destekliyor ama aynı zamanda Jimmy’nin yuvadan ayrılacağı günün gelmesinden de ödü kopuyor.

Ed Burns

Kaynak