eski kadro

eski kadro

24 ve scrubs’ın öldürüp diziye tekrar kazandırdığı karakterlerden sonra, er da son sezonu için bir hoşluk yaratmak adına en meşhur oyuncularını diziye konuk oyuncu olarak geri getirmeye çalışıyor.ana kadroda uzun yıllar bulunan, önceki sezon diziye veda eden doktor carter’ı canlandıran noah wyle son sezonda bir kez daha görünmeye evet demiş. yine geçen sezon veda eden doktor kovac’ı canlandıran Goran Visnjic de şöyle bir uğrayacakmış. onun yanında Anthony Edwards da bu teklife sıcak bakmış.sorun şu ki edwards’ın karakteri doktor greene diziye, beyin tümörü yüzünden ölerek veda etti.

uğraşları bununla da kalmamış, yine diziye yıllar önce veda eden george clooney ve Juliana Marguiles‘in de son kez konuk oyuncu olarak gelmeleri için çalışmalar başlamış.

dr. kovac

dr. kovac

george clooney ve Juliana Marguiles, noah wyle ve Goran Visnjic karakterleri senaryoya kolayca yerleştirilebilir. bu defa da george clooney’in ünü tabi ki engel gibi görünüyor. marguiles de başrolde oynadığı yeni bir diziye başladı.belki de ününü borçlu olduğu diziye vefa olarak bu sezon bir bölüm de olsa katılabilir belli olmaz. hala mark greene ne sıfatla geri gelecek çok merak ediyorum.