FOX, 2017-18 sezonu için 2 yeni komediye onay verdi: Ghosted ve LA to Vegas

Craig Robinson (The Office, Mr. Robinson) ve Adam Scott‘ın (Big Little Lies, Parks and Recreation) başrolleri paylaşacağı Ghosted, biri alaycı ve şüpheci (Robinson) diğeri paranormal olaylara inanan bir dahi (Scott) olan 2 karakteri merkeze alıyor. Bu tezat ikili, gizli bir devlet kurumu tarafından işe alınıyor ve Los Angeles’ta yayılmaya başlayan ve açıklanamayan eylemleri araştırmaya başlıyor. İnsan ırkının varlığını tehdit eden daha büyük bir sırra bağlı olarak patlak veren paranormal eylemler.

Ally Walker (ColonySons of Anarchy) ve Adeel Akhtar (The Night ManagerUnforgotten), kadrodaki diğer isimler. Kevin Etten (Workaholics) ise dizinin yürütücüsü.

LA to Vegas ise bir nevi bir iş yeri komedisi. Bir hava yolu mürettebatı ve bir kazanan olmak amacıyla her hafta sonunda Burbank/Los Angeles’tan Las Vegas’a uçan eksantrik yolcuların başından geçen eğlenceli olayları merkezine alıyor.

Dylan McDermott‘u (The Practice, Stalker, Hostages) başrolde izleyeceğimiz LA to Vegas’ta yer alacak diğer isimler ise şunlar: Kim Matula (UnREAL), Ed Weeks (The Mindy Project), Nathan Lee Graham (The Comeback), Olivia Macklin (The Young Pope) ve Peter Stormare (Prison Break).

Kaynak