Terra Nova

Terra Nova

2010-2011’de ekranlarla tanışacak olan yeni diziler listemizde son sırada Fox yenileri var. Kanal, yeni sezon için 7 dizi sipariş etti. Bob’s Burgers, Lonestar, Traffic Light (eski adıyla Mixed Signals), Raising Hope, The Chicago Code (eski adıyla Ride-Along), Running Wilde, Terra Nova isimli bu dizilerin konu ve videoları yazının devamında.

Bob's Burgers

Bob’s Burgers

Bob’s Burgers : Bir adam, ailesi ve bata çıka yürüyen burgerci dükkanı ile ilgili bir animasyon dizisi.Diziye 1 dakikalık sahne şurada.Sezon ortasında başlayıp, Pazar günleri yayınlanacak.

Lonestar

Lonestar

Lonestar : ROBERT/BOB ALLEN, Texas’ın iki farklı bölgesinde iki farklı hayat yaşamaktadır. Birinin sevgilisi, diğerinin kocası olduğu, birbirinden habersiz 2 eşi vardır. Üstelik de vazgeçmek istediği bu yalanlarla örülü hayatında, bir sürü dolandırıcılık da yapmaktadır.Jon Voight‘in de bulunduğu oyuncu kadrosu şöyle.Dizinin tanıtım videosu şurada, 1 dakikalık bir sahnesi de şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Pazartesi günleri yayınlanacak.

Mixed Signals

Traffic Light

Traffic Light (eski adıyla Mixed Signals) : İsrail televizyonunun en yüksek reytinge sahip komedisi Ramzor (Traffic Light)‘un uyarlaması. Karşı cinsle olan ilişkilerinde farklı evrelerde olan 30’larındaki üç çocukluk arkadaşı erkeği ele alıyor. Beylerin biri evli ve çocuklu, biri kızarkadaşı ile yaşıyor ve üçüncüsü ise müzmin bekar.Dizinin tanıtım videosu şurada, 1 dakikalık bir sahnesi de şurada.Sezon ortasında başlayıp, Salı günleri yayınlanacak.

Raising Hope

Raising Hope

Raising Hope : 20’lerindeki Jimmy, kızarkadaşının aranan bir suçlu olduğunu ve hatta yakalandıktan sonra kendisinin çocuğunu doğurduğunu öğrendikten sonra hayatı değişir. Bebeğini büyütmek üzere baba evine dönen Jimmy’nin ve ailesinin maceraları.Garret Dillahunt‘ın da dahil olduğu kadrosu şöyle.Dizinin tanıtım videosu şurada, 1 dakikalık bir sahnesi de şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Salı günleri yayınlanacak.

Ride-Along

The Chicago Code

The Chicago Code (eski adıyla Ride-Along) : Chicago sokaklarındaki suçluları kovalayan polislerin hayatına izleyiciyi konuk eden bir dizi. Jennifer Beals ile Jason Clarke başrolde.Dizinin tanıtım videosu şurada, 1 dakikalık bir sahnesi de şurada.Sezon ortasında başlayıp, Pazartesi günleri yayınlanacak.

Running Wilde

Running Wilde

Running Wilde : Beverly Hills zengini bir adam, kendisinin iğrenç tavırlarına dayanamayan bir kadına aşık olur. Will Arnett başrolde. Aşık olduğu güzeli ise Keri Russell canlandırıyor.Dizinin tanıtım videosu şurada, 1 dakikalık bir sahnesi de şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Salı günleri yayınlanacak.

Terra Nova

Terra Nova

Terra Nova : Steven Spielberg’ün dinozor dizisi. 2149 yılında fazla gelişip, kirlenmiş, nüfus patlaması yaşayan dünya ölmek üzere. Geçmişi değiştirerek geleceği düzeltmeyi aklına koymuş bilim adamları. Ve bir deney sonucu zamanda 85 milyon yıl geriye giden bir ailenin kendini Terra Nova isimli bölgede tarih öncesi insanlarla bulması.Diziyle ilgili yayınlanmış bir video henüz yok.Sezon ortasında başlayacak.