Tematik ve konuk oyuncu ağırlıklı bölümlerin ardından, sade ama şık bir 6. bölümü de arkada bırakan Glee‘nin gelecek bölümlerinden haberler, dedikodular ve tahminlerle karşınızdayız!Sezonun yedinci bölümü “The Substitute“un, 16 Kasım’da bizlerle olacağı haberini verip, gelecek hakkında öngörüye sahip olmak isteyen ‘süper kahraman gleekolikler’ için hemen ispiyonlamaya geçelim öyleyse…(= ispiyonlama bir din olsaydı, yazının devamı bu dinin peygamberi olurdu =)


(ispiyon uyarısı verdik ancak yine de belirtelim; yazının devamı sadece 7. bölüm hakkında değil, gelecekten pek çok ispiyon içerir…)
* Şurada da belirtildiği üzere, yeni bölümde gwyneth paltrow konuk oyuncu olarak teşrif edecek. Schuester‘ın yerine vekaleten ispanyolca derslerine gelecek ve New Directions’ı da yönetecek olan Paltrow, singing in the rain/umbrella birleşiminden oluşan bir çeşni (mash up) söyleyecek.

* ayrıca bu bölümde schuester’ın göreceği bir halüsinasyonda, glee kulübünün üyelerinin çocukluk hallerini de göreceğiz…

* Buyrun size gelecek bölümle ilgili iki adet video :“the substitute’un ön gösterimi”“Gwyneth paltrow cee-lo’nun “forget you'”sunu seslendirirken—————————————————————————————————————–* dizinin 8. bölümünün adı “furt” olarak belirlenmiş. herhangi bir kelime anlamı olmayan “furt”un finn ve kurt isimlerinin birleşimi olduğu söyleniyor. anne-babalarının ilişkisinden doğan üvey kardeşliğin konu edileceği bir bölüm olacakmış.

* ayrıca aynı bölümde şurada bahsi geçen, doris sylvester ile tanışacakmışız. carol burnett‘in canlandıracağı karakter, sue sylvester‘ın kafayı nazilerle bozmuş annesini canlandıracakmış…

—————————————————————————————————————–*

şurada haberi yapılan 10. bölümde noel temasını izleyecekmişiz. bölümün ismi “sue the grinch” olacakmış ve sue’dan bir şarkı duyacakmışız.* ayrıca aynı bölüme, adını britain’s got talent isimli yarışmada duyuran susan boyle konuk olacakmış…—————————————————————————————————————–Gelecekten havadisler böyle… Kahin Nostradamus yaşıyor olsaydı, sanal dünyanın bu kadar geliştiği bir dönemde pabucu dama atılırdı herhalde!