Gossip Girl sezon arası molası vermişken dizi ve oyuncularına dair neler oluyor bir bakalım istedim, işte son haberler;


* Gossip Girl’ün gelecek bölümü olan “The Kids Are Not Alright” 24 Ocak’ta yayınlanacak. Bölümden bir fotoğrafı ve tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz;

Chuck'ı öpen hatun da kim?

Chuck’ı öpen hatun da kim?

* Leighton Meester lisede okuldan kaçtığı ve esrar içtiği yönünde talihsiz bir açıklama yapmış. Sebebi ise okulda sıkılması ve kendini rahatsız hissetmesi imiş.

Billy Baldwin Serena'nın babası rolünde

Billy Baldwin Serena’nın babası rolünde

* Geçtiğimiz sezon Serana’nın babası rolünde izlediğimiz Billy Baldwin; önümüzdeki günlerde diziye geri dönüyormuş.

Taylor Momsen

Taylor Momsen

* Taylor Momsen diziden kovulmasının ardından (kendisi her ne kadar bunu inkar etse de) modellik ajansından da kovulmuş. IMG Models’ta yerini Dakota Fanning ile doldurmuşlar.

Quenn B

Quenn B

* Leighton Meester 2 yıl sonra, kontratı bittiğinde diziden ayrılmak istediğini açıklamış. Bu da büyük ihtimalle 6. sezonun Gossip Gil’ün sonu olduğu manasını geliyor.

Blake Lively

Blake Lively

* Blake Lively ünlü Fransız markası Chanel’in yeni yüzü olmuş. Reklamları yakında görecekmişiz.* Kaylee DeFer ile kontrat imzalanmış. Kendisi dizide önceden tanıdığımız bir karakterin yerine geçecekmiş.* Gelecek 5 bölümün isimlerini ve yayınlanma tarihlerini aşağıda görebilirsiniz;4.12, Ocak 24: “The Kids Are Not All Right”4.13, Ocak 31: “Damien Darko”4.14, Şubat 7: “Panic Roommate”4.15, Şubat 14: “It-Girl Happened One Night”4.16, Şubat 21: “While You Weren’t Sleeping”* Son olarak, aşağıdaki gibi bir afiş buldum nette; Gossip girl oyuncularının dizideki ve gerçek hayattaki ilişkilerine dair, ben çok güldüm, siz de gülersiniz umarım :)

“Çarpık” İlişkiler