Birbiinden şık kıyafetleri ile gönülleri çalan Gossip Girl, heyecanlı bir finalle 4. sezonu kapattı.Yeni sezonun beklerken sezon finalinde gösterilen ve ucu açıkta kalan konulara bir göz atalım.Buradan sonrası ispiyon içerir.


Bölüm boyunca Blair’in en sonunda kimi seçeceğini, bir başka değişle bu sezonu kiminle kapatacağını merak ettik. Sağolsunlar, onlar da bizi merakta bırakmak için birkaç kere şaşırtmaca yaptılar. Ve en sonunda biraz da Chuck’ın etkisiyle, Blair prens ile evlenip hayallerinin peşinden koşmaya karar verdi. Fakat bölümün son sahnesinde gördüğümüz doğum kontrol testi akıllara Blair’in Chuck’tan hamile olduğunu ve bunun bir şeyleri değiştirebileceğini getiriyor. Tabii yeni sezon başlamadan o testin kime ait olduğunu öğrenemeyeceğiz.

Blair Chuck ile birlikte diğer herkesten uzakta iyi vakit geçirirken

Blair Chuck ile birlikte diğer herkesten uzakta iyi vakit geçirirken

Charlie’nin gerçekten Serena’nın kuzeni olmadığı gerçeği ise bölümün ikinci bombası oldu. Onunla ilgili yaşanan her şeyin bir oyun olması biraz uçuk olmuş, ama bu aileden her şey beklenir. Ayrıca, henüz onunla ilgili konunun bitmediğinin ipucunu da verdiler. Charlie’nin nasıl geri döneceği, geri döndüğü zaman kimlerle işbirliği yapacağı ve neyin peşinde olduğunu öğrenmek için yine gelecek sezonu beklemek zorundayız.

Charlie gerçek kimliğini bu kadar uzun süre herkesten saklamayı başardı

Charlie gerçek kimliğini bu kadar uzun süre herkesten saklamayı başardı

Son olarak Vanessa, bir yayıncı ile anlaşarak Dan’in kitabını bastırdı ve parasının da kendi adına gönderilmesini istedi. Vanessa’nın asıl niyetinin ne olduğunu yine bilmiyoruz. İlk akıllara gelen, paranın üstüne yatacak olması olsa da belki de sadece Dan’e bir ders vermek istedi ve parayı sonradan iade edicek.Bu sorularının cevapları için sonbaharı beklemek zorunda olmamız çok can sıkıcı…