Bu hafta sahalara giriş yapan iki yeni “deli (mad)” başlıklı dizimiz var. Mad Love ile Mad Dogs…Biri Amerika’dan diğeri İngiltere’den kondu ekranlarımıza. Neye benzediklerini, içeriklerinin de deli olup olmadığını merak edenleri yazının devamına alalım :

Deli Köpekler ;)

Deli Köpekler ;)

* Mad Dogs Sky1 kanalında 10 Şubat’ta başladı.Çok kısa özetleyince biraz muğlak kalan konusu şöyle : Orta yaşlarında dört eski dost, Mayorka‘da bir villada eski günlerin hatrına toplanırlar. Ancak ev sahipleri öldürülünce işler karışır.İlk sezonu 4 bölüm sürecek olan dizinin başrollerinde İngiliz dizilerini izleyenler için tanıdık isimler var : John Simm, Marc Warren, Max Beesley, Philip Glenister.

Hmmm... HIMYM..?

Hmmm… HIMYM..?

* 14 Şubat’ta CBS’te başlayan Mad Love‘ın bahsi daha önce buralarda birkaç kere geçmişti. Gözden kaçıranlar için hatırlatalım: Başrolünde Jason Biggs, Sarah Chalke, Judy Greer ve Tyler Labine‘ın yer aldığı bir ilişki komedisi Mad Love. 30’larında New York’lu 4 arkadaşın (Kate, Connie, Larry ve Ben) aşkı arayışları, Kate ile Ben birbirlerine aşık olunca nerelere uzanacak izleyeceğiz.