HBO Max’in Broad City’nin yazar, yapımcı, yönetmen ve oyuncularından Paul W. Downs, Lucia Aniello ve Jen Statsky’nin elinden çıkacak, Jean Smart’ın başrolünde olacağı isimsiz kara komedi dizisine 10 bölümlük onay verdiği ile ilgili haberi geçen sene Mayıs ayında almıştık. Bugün gelen haberle Hannah Einbinder ve Carl Clemons-Hopkins’in (Hamilton, Candymanare) dizinin diğer başrol oyuncuları olduğu açıklandı.

Kaitlin Olson (It’s Always Sunny In Philadelphia, The Mick), Christopher McDonald (Thelma & Louise, Happy Gilmore), Paul W. Downs (Broad City, Rough Night), Mark Indelicato (Ugly Betty), Poppy Liu (Better Call Saul, Sunnyside), Johnny Sibilly (Pose), Meg Stalter ve Rose Abdoo (Gilmore Girls, Parenthood) tekrar eden rollerle karşımıza çıkacak oyuncular.

İsimsiz Aniello, Downs ve Statsky komedisi, biri Las Vegas’ın divası (Jean Smart), diğeri dışlanmış 25 yaşındaki (Hannah Einbinder) iki kadın arasında oluşan karanlık akıl hocalığının etrafında dönecek.

Downs, Aniello ve Statsky dizinin senaryosunu yazacaklar. Downs ve Aniello, ayrıca dizinin yönetmenliğini üstlenecekler.

Universal Television ve The Good Place’in yaratıcısıMike Schur’un yönetici yapımcılığını üstlendiği dizinin prömiyeri ilkbaharda HBO Max’ta yapılacak.