Bu senenin başında kablolu Amerikan müzik ve eğlence kanalı VH1’ın bizlerle buluşturduğu Hindsight‘ı tanıyalım.

YAYIN BİLGİLERİ

Kanal: VH1

Yayın Tarihi: 7 Ocak 2015 –  Devam ediyor

Tür: Komedi-Drama

Bölüm Sayısı: 10

Bölüm Uzunlukları: 42 Dakika

Onay durumu: 2. sezon onayı aldı. (Sonradan ek: Kanal sonradan verdiği onaydan vazgeçti ve dizi ilk sezon sonunda iptal oldu.)

KONU

Geçmişte yaptığı seçimlerden pişmanlık duyan, yaptığı seçimleri eğer yapmasaydı neler olacağını düşünen Becca, 2. evliliğini yapacağı gün asansördeyken gizemli bir şekilde ilk evliliğini yaptığı güne 1995’e geri dönmüştür. İlk başta neler olduğunu anlayamayan Becca’nın eline, yaptığı hataları tekrarlamaması için bir fırsat geçmiştir.

KARAKTERLER:

Becca:

Geçmişte yaptığı seçimlerden pişman olan karakterimiz, yeniden başlama şansını elde ediyor. İlk bölümden yaptığı seçimlerle hayatına yeni bir yön veriyor. Karaktere Laura Ramsey hayat veriyor.

 


Loly:


Becca’nın en yakın arkadaşı ve sırrını bilen tek kişi. Karakteri Sarah Goldberg canlandırıyor.

 

 

 

 


Sean:


Normal zaman çizgisinde Becca ile olan evlilikleri mutsuz bir sonla bitmiş. Becca bu evliliği yaptığından çok pişman olmaktadır. Karakteri Craig Horner canlandırıyor.

 

 

 


Andy Kelly:


Eğer Becca zamanda geriye gitmeseydi ikinci kocası olacaktı. Bakalım 1995te Becca ile akıbetleri ne olacak? Karakteri Nick Clifford canlandırıyor.

 

 

 


FRAGMAN

YAZARIN NOTU

Eğer zaman geçirmelik eğlenceli bir komedi arayışındaysanız, bu dizi sizin için birebir. İzleyecek olanlara iyi seyirler dilerim.