Netflix, The Order’ın arkasındaki ekipten gelen, Italia Ricci’nin (Chasing Life) başrolünde olacağı The Imperfects adlı diziye 10 bölümlük onay verdi.

Dizi, deneysel bir gen terapisinin ardından canavarlara dönüşen 20’li yaşlarındaki 3 kişinin etrafında dönüyor. Kendilerine bunu yapan bilim adamını avlamak ve onları yeniden insan yapmayı zorlamak için bir araya geldiler.

The Imperfects, The Order’ın yaratıcıları Dennis Heaton ve Shelley Eriksen ile The Order’ın yapım şirketi Nomadic Pictures‘dan Chad Oakes ve Michael Frislev’den geliyor.

Dennis Heaton, dizinin yazarı, yürütücü ve yönetici yapımcısı. Shelley Eriksen, yazar ve yönetici yapımcı olacak.

Morgan Taylor Campbell (Zoey’s Extraordinary Playlist), Rhianna Jagpal (To All The Boys I’ve Loved Before), Iñaki Godoy (Who Killed Sara?), Rhys Nicholson (RuPaul’s Drag Race Downunder), Celina Martin (Other Kingdom) ve Kyra Zagorsky (The 100) dizinin ana kadrosunu oluşturan isimler.

Italia Ricci, acımasız kaderlerinden sorumlu bilim insanının izini sürmek için Abbi (Rhianna Jagpal), Juan (Iñaki Godoy) ve Tilda (Morgan Taylor) ile ittifak kurarak hem mesleki hem de etik açıdan geçmiş hatalarını düzeltmek isteyen parlak bir bilim insanı olan Dr.Sydney Burke’ü canlandırıyor.

Rhys Nicholson, insan genomunu yeniden yazma ve insan evriminin bir sonraki aşamasına geçme amacına kimsenin veya herhangi bir şeyin müdahale etmesine izin vermeyi reddeden eskinin dahi çocuğu Dr. Alex Sarkov’u canlandıracak.

Nomadic Pictures, The Order dışında Netflix’e, Wu Assassins ve The I-Land gibi :scream: iki harika :smirk: dizi yapmıştı.

Kaynak