J.J. Abrams’tan HBO Max’e, Subject To Change adlı orijinal bir gerilim dizisi geliyor. Dizi, klinik bir denemeye kaydolan çaresiz bir üniversite öğrencisini takip ediyor. Deney öğrencimizi çılgın, asap bozucu, akıl ve gerçeği değiştiren bir maceraya başlatır.

Abrams senaryoyu yazacak ve dizinin yürütücü yapımcısı Jennifer Yale (Legion, Outlander, Underground) ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Bad Robot’tan Ben Stephenson ve Rachel Rusch Rich, dizinin diğer yönetici yapımcıları.

HBO Max’in orijinal içeriklerinden sorumlu ismi Sarah Aubrey, “bu karmaşık, göz alıcı gerilim projesini HBO Max’e getirmek için sabırsızlanıyoruz. J.J., Jennifer ve Bad Robot ekibinin yaratıcı zekasını sergileyerek izleyicileri beklenmedik bir yolculuğa çıkaracak” demiş.

Abrams, “Jenn [Yale] ile bu oldukça çılgın hikayeyi dokumak inanılmaz eğlenceliydi. Ona ve HBO Max’teki herkese bu hikayeyi hayata geçirme fırsatı verdikleri için minnettarım” demiş.

Subject to Change, birkaç gün önce haberini verdiğimiz Constantine, geçen sene haberini verdiğimiz Duster, Justice League Dark ve Overlook’tan sonra, WarnerMedia ile 2019’un Eylül ayında yaptığı kapsamlı genel anlaşmanın bir parçası olarak Abrams’ın HBO Max için sunduğu son dizi projesi.

Kaynak