The CW’nun deneme bölümüne onay verdiği Ava DuVernay (Selma) ve Jill Blankenship’in (Arrow) yapımcısı olduğu DC uyarlaması süper kahraman draması Naomi’nin çekirdek kadrosu açıklandı.

Kaci Walfall (Army Wives, Power), Alexander Wraith (Orange Is the New Black, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.), Cranston Johnson (Filthy Rich, P-Valley, Hap and Leonard) ve yeni oyunculardan Camila Moreno dizinin ana kadrosunu oluşturan isimler.

Dizi, Brian Michael Bendis ve David F.Walker tarafından yazılan ve Jamal Campbell tarafından resimlendirilen, 2019’da piyasaya sürülen aynı adlı çizgi roman serisine dayanıyor.

Kaci Walfall, üvey anne babasıyla askeri bir kasabada yaşayan ve başarılı bir öğrenci ve çizgi roman sevgisini kucaklamaktan korkmayan havalı ve kendine güvenen bir lise öğrencisi olan Naomi’yi canlandıracak. Doğaüstü bir olayın küçük orta batı kasabasını özüne kadar sallamasının ardından Naomi, kökenlerini öğrenmek için yola çıkar ve sonunda kendi güçlerini keşfetmeye başlar. Dizi, Naomi’nin küçük kasabasından çoklu evrenin zirvelerine olan yolculuğunu izliyor.

Alexander Wraith, yerel bir dövme salonunun sahibi Dee rolünde. Garip bir olay kasabayı kaosa sürükleyince Dee, söylemek istediğinden daha fazlasını bildiğini ima eder.

Cranston Johnson, yerel bir ikinci el oto galerisinin gizemli sahibi Zumbado rolünde. Geçmişiyle ilgili rahatsız edici söylentiler duyan Naomi, bilinçli olarak ondan uzak durmaya çalışır, ancak gergin bir karşılaşma onu hem sarsar hem de meraklandırır.

Camila Moreno, eski bir koleksiyon mağazasında çalışan, alaycı mizah anlayışına sahip genç bir kadın olan Lourdes karakterini canlandıracak. Naomi’ye karşılıksız olarak aşık. Onun klasik çizgi roman saplantısını paylaşıyor. Naomi’nin planlarına katılmaktan da mutlu.

DuVernay’in yapım şirketi Array Filmworks ve Warner Bros. Television yapımı dizinin başrol oyuncusu oldu.

Kaynak