posketYine canlı bir posket yayını ile geliyoruz. Niye kaçırmak istemeyeceğinizi yayın sırasında öğreneceksiniz, o yüzden çok kurcalamayıp saatlerinizi ayarlayın diyoruz.

Yayınımıza 24 saatten kısa bir süre var:
15 Mayıs 2017 Pazartesi günü (yani bugün) 13:30’da
Periscope’tan (ya da Türk kullanıcılarına özel ismiyle Scope’tan)
canlı yayına çıkacağız.

 

Olası sorularınız ve yanıtlarımız:

Bölümün konusu ne? Kaç dakika öteceksiniz?

Amerikan ulusal kanallarının 2016-2017 sezonunda iptal/devam kararlarını masaya yatırıp, sezonun genel bir değerlendirmesini yapacağız.
(İptal/devam kararlarının henüz tümü açıklanmadığı için bu kez grafiksiz bir sunumla geliyoruz.)
Süre şimdilik belirsiz. = Aylin sıkılana kadar. ;)

Nasıl izleyeceğiz? Biz de katılabilir miyiz?

Periscope (ya da Türk kullanıcılarına özel yeni ismiyle Scope) tablet/cep tel. gibi araçlarla yayın yapmamızı sağlayan bir mecra. Hem iPhone, hem de Android uygulaması var. Yayın sırasında Periscope’a uygulama ile girebilenler canlı canlı yorum yazabilecek, görebileceğiz.

Periscope uygulamasız izlenmez mi?

13:30’da 22dakika’nın Periscope kanalındayız. Dilerseniz bu kanal bağlantısından da istediğiniz web tarayıcısı ile canlı izlemeniz ve yorum yapmanız mümkün olacak.

Unutkanım ben. Hatırlatırsınız değil mi?

Zeytinyağı modu: Yayına kısa bir süre kaldığı için hatırlatma açısından bu haberin yeterli olduğunu, ayrıca hatırlatma yapmayacağımızı şimdiden söyleyelim. Saatlerinizi kurun, unutmayın. Bak biz unutuyor muyuz?
Çuvaldız modu: Haber yapmayı unutup son gün duyurarak ayıp ediyoruz. Vallahi haklısınız; tamam vurmayın… :innocent: :sweat_smile:

O gün o saatte işim var, banttan yayın olacak mı?

Evet. Yayının kaydını 22dakika’nın Periscope kanalında bulabileceksiniz. Ancak banttan yayında katılanların yorumlarını görememe ihtimaliniz yüksek. (Periscope sürekli özelliklerini değiştirdiği için artık biz de ne olup ne olmayacağına dair ipin ucunu kaçırdık sayın izleyiciler.)