posketYine canlı bir posket yayını ile geliyoruz. Üstelik de sunucularımızın birini yurt dışından getirterek!

25 Aralık 2017 Pazartesi günü 14:30’da
Periscope’tan (ya da Türk kullanıcılarına özel ismiyle Scope’tan)
canlı yayına çıkacağız.

 

Olası sorularınız ve yanıtlarımız:

Bölümün konusu ne? Kaç dakika öteceksiniz?

2017’de karşımıza çıkan yenilerden bazılarını masaya yatırmaya çalışırken, eskilere de değinme ihtimalimiz yüksek. Ne de olsa hanidir görüşememiştik değil mi? :)
Süre şimdilik belirsiz.

Nasıl izleyeceğiz? Biz de katılabilir miyiz?

Periscope (ya da Türk kullanıcılarına özel yeni ismiyle Scope) tablet/cep tel. gibi araçlarla yayın yapmamızı sağlayan bir mecra. Hem iPhone, hem de Android uygulaması var. Yayın sırasında Periscope’a uygulama ile girebilenler canlı canlı yorum yazabilecek, görebileceğiz.

Periscope uygulamasız izlenmez mi?

14:30’da 22dakika’nın Periscope kanalındayız. Dilerseniz bu kanal bağlantısından da istediğiniz web tarayıcısı ile canlı izlemeniz ve yorum yapmanız mümkün olacak.

Unutkanım ben. Hatırlatırsınız değil mi?

Zeytinyağı modu: Yayına kısa bir süre kaldığı için hatırlatma açısından bu haberin yeterli olduğunu, ayrıca hatırlatma yapmayacağımızı şimdiden söyleyelim. Saatlerinizi kurun, unutmayın. Bak biz unutuyor muyuz?

O gün o saatte işim var, banttan yayın olacak mı?

Evet. Yayının kaydını 22dakika’nın Periscope kanalında bulabileceksiniz. Ancak banttan yayında katılanların yorumlarını görememe ihtimaliniz yüksek. (Periscope sürekli özelliklerini değiştirdiği için artık biz de ne olup ne olmayacağına dair ipin ucunu kaçırdık sayın izleyiciler.)

* Başlıktaki gönderme şu türküyedir.