Geçen sene Mayıs ayında Hulu’nun, Big Little Lies kitabının yazarı Liane Moriarty’nin 2018 yılında çıkan Nine Perfect Strangers adlı romanının televizyon uyarlamasına onay verdiğini ve dizinin başrolüne Nicole Kidman’ın geldiğini öğrenmiştik. Kidman’ın aynı zamanda yönetici yapımcısı olacağı dizinin yazarlığını ve yapımcılığını David E. Kelley’nin yapacağını, John Henry Butterworth’un (Ford v Ferrari) dizinin ortak yazarları ve yürütücü yapımcısı olacağını da öğrenmiştik.

Bu senenin Ocak ayında Melissa McCarthy’nin dizinin kadrosuna katıldığının ve ayrıca Kidman gibi yönetici yapımcı olacağının haberini almıştık. Ayrıca Samantha Strauss’un (The End) yazar ve  yürütücü yapımcı olarak ekibe katıldığını öğrenmiştik.

Bugün gelen haberde, The Good Place dizisinden tanıdığımız Manny Jacinto’nun dizinin kadrosuna katıldığını öğrendik.

Nine Perfect Strangers, yaşamlarını daha iyi bir yola sokmak için, iyileşme ve dönüşüm vaat eden butik bir sağlık tesisine giden 9 stresli şehir sakinini merkezine alan bir dizi. 10 günlük inzivaya çekilme sırasında onları izleyen, yorgun zihinlerini ve bedenlerini canlandırma görevinde bulunan kişi ise tesisin müdürü olan Masha’dır (Kidman). Ancak, bu dokuz “mükemmel” yabancının onlara vurmak üzere olduğu şey hakkında en ufak bir fikri yoktur. McCarthy, dokuz  yabancıdan biri olan Francis’i canlandıracak.

Dizinin 2021’de yayınlanması bekleniyor.