Marvel’s M.O.D.O.K. veya kısaca M.O.D.O.K., 21 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Dizinin 10 bölümü de aynı gün yayınlanacak.

M.O.D.O.K., aynı isimli Marvel Comics karakterine dayanan, Jordan Blum ve Patton Oswalt tarafından Hulu için yaratılan, yetişkinlere yönelik bir stop motion animasyon dizisidir. Dizi, yönetici yapımcı Jason Blum ile birlikte, Marvel Studios tarafından Marvel Television ve Marvel Animation aracılığıyla üretildi.

Patton Oswalt, şirketi ve ailesiyle başa çıkmaya çalışan bir süper kötü adam olan M.O.D.O.K. karakterini seslendirecek. Aimee Garcia, Ben Schwartz, Melissa Fumero, Wendi McLendon-Covey, Beck Bennett, Jon Daly ve Sam Richardson dizinin diğer başrol karakterlerini seslendirecekler.

Megalomanyak süper kötü adam M.O.D.O.K., uzun zamandır bir gün dünyayı fethetme hayalinin peşindedir. Ama yıllar süren aksilik ve başarısızlıklardan sonra dünyanın en güçlü kahramanlarıyla savaşmak, MODOK’un kötülük örgütü A.I.M.’in iflasına neden olur. Liderlik görevinden alınan ve aynı zamanda çökmekte olan evliliği ve aile hayatıyla uğraşırken, Sadece Öldürmek İçin Tasarlanan Zihinsel Organizma, şimdiye kadarki en büyük zorluğuyla yüzleşmek üzere.

Brett Crawley, Robert Maitia, Grant Gish, Joe Quesada, Karim Zreik ve Jeph Loeb de animasyonun yönetici yapımcıları.