Hulu’nun stop motion animasyon komedisi Crossing Swords, 12 Haziran’da ekranlarda olacak. Robot Chicken ve SuperMansion gibi stop motion animasyonların yapımcısı olan John Harvatine IV ve Tom Root, dizinin yaratıcıları ve yapımcıları.

10 bölümlük dizinin seslendirme kadrosunda Nicholas Hoult, Luke Evans, Seth Green, Adam Ray, Tara Strong, Tony Hale, Alanna Ubach, Adam Pally, Yvette Nicole Brown, Maya Erskine, Breckin Meyer ve Wendi Mclendon-Covey gibi isimler bulunmakta.

Konusu: Orta Çağ zamanlarında kraliyet şatosunda, yıllardır çok istediği şövalye yaveri görevine gelen iyi kalpli bir köylü Patrick’i (Nicholas Hoult) merkezine alan bir animasyon izleyeceğiz. Şövalye olmayı hayal eden Patrick’in rüya işi, sevgili krallığının azgın hükümdarlar, sahtekarlar ve şarlatanlardan oluşan insanlar tarafından yönetildiğini öğrenince çabucak kabusa döner. Daha da kötüsü, Patrick’in cesareti onu ailesindeki kara koyun yapmıştır ve şimdi suçlu kardeşleri hayatını cehenneme çevirmek için geri döndüler.

.