Yaklaşık 2 sene önce haberini aldığımız Netflix animasyonu Hoops, 21 Ağustos’ta ekranlarda olacak.

Ben Hoffman, animasyonun yaratıcısı. Hoffman, Phil Lord & Chris Miller (Spider-Man: Into the Spider-Verse), Seth Cohen ve Jake Johnson, dizinin yönetici yapımcıları. 20th Century Fox Television ve Bento Box Entertainment (Bob’s Burgers, Paradise PD) animasyonun yapım şirketleri.

Jake Johnson-Koç Ben Hopkins, Ron Funches-Ron

Jake Johnson (New Girl, Stumptown), Natasha Leggero, Cleo King, Rob Riggle, Ron Funches, A.D. Miles, Ben Hoffman, Gil Ozeri, Sam Richardson, Steve Berg ve Nick Swardson, 10 bölümlük animasyonun seslendirme kadrosunda bulunan isimler.

Jake Johnson (Koç Ben Hopkins), Ben Hoffman (Timebomb), Gil Ozeri (Isaac), Sam Richardson (Marcus), Steve Berg (DJ), A.D. Miles (Matty), Nick Swardson (Scott)

Johnson, kendini kanıtlamak için her şeyi göze alan ama her zaman işi yapmanın kolay yolunu arayan acınası, öfkeli, küfürbaz bir koç olan Ben Hopkins’i seslendirecek. Utanmaz ve bencildir ve doğru olanı yapma fırsatı verildiğinde çoğu zaman başarısız olur.

Rob Riggle, Ben’in babası Barry Hopkins’i seslendirecek. Eski bir profesyonel sporcu, şimdilerin et lokantası sahibi. Sık sık oğlunu eleştiriyor ve ona saygı duymuyor. Yine de onun için en iyisini istiyor.

Natasha Leggero, Ben’den ayrılmış olan eş Shannon’ı seslendirecek. Geçmişinde dürtüsel davranışlar ve aceleci kararlar veren biri olan Shannon, Ben’den ayrıldığından beri hayatını düzeltti ve at çiftliğini başarılı yapmaya odaklandı.

Ron Funches, Ben’in yardımcı koçu ve en iyi arkadaşı Ron’u seslendirecek. Ron, düşünceli, sessiz ve sabırlı, yani Ben’in tam tersi biri.

Cleo King, Ben’in patronu ve işini sevmeyen ve neredeyse Ben kadar küfürbaz, Lenwood Lisesi’nin müdürü Opal’ı seslendirecek. Aşkta şanssız, batıl inançlı ve şarkı söyleme yeteneği var.

A.D. Miles, babası çocukken onu terk eden 16 yaşında, 2.13 boyundaki Matty’i seslendirecek. Matty, vücudu ile salon dışında boğuşan ve arkadaş edinmekte zorlanan biridir.