bir zamanlar yeniyetme clarissa ve sonrasında sevimli cadımız sabrina iken, büyüdü ve üniversiteli oldu ama cadılıktan vazgeçmedi yine de. 7 sezon boyunca hilda ve zelda halaları ve sevimli siyah kedisi salem‘le birlikte sihir dolu büyülü bir serüven sürdürdü. şimdi, yıllar geçti ve sabrina yani melissa joan hart‘ın yeniyetme siması sadece hatıralarımızda kaldı. şahsen ben tanıtımını yapacağım yeni dizisi melissa and joey‘den haber alınca yeni halini (fotoğrafta) gördüğümde çok şaşırdım. tanıyamadım açıkçası. fakat diziyi izleyince yüzüme yerleşen tebessüm farkettirdi ki aslında hiç değişmemiş.

melissa and joeykonu;
işi başından aşkın melissa‘nın yeğenleri de onunla birlikte aynı evde yaşamaya başladığından daha da sarpa sarmıştır işler. konferans esnasında tanıştığı ama hiç sevmediği joey ona çocuklara dadılık yapma teklifiyle gelince kabul etmeye mecbur kalır, çünkü başka çaresi yoktur. fakat joey çocukları bir şekilde dize getirince ve melissa da buna şahit olunca memnuniyetle onu işe alır ve böylece komedi başlar. birbirine aslında gıcık 4 insan aynı evi paylaşmaktadır şimdi. melissa joey’e, çocuklar melissa’ya huysuz davranır. anladığınız üzere yeniyetme cadımız sabrina büyümüş fakat cadılıktan vazgeçmemiştir. bu kez cadılığı parmağında değil dilindedir.

dizide başrolleri melissa joan hart ve joseph lawrence paylaşmakta. abc family‘nin bu “izlenebilir” komedi dizisi melissa and joey 17 ağustos’ta ekranlara merhaba dedi. ilk bölüm 2,15 milyon izleyiciyle başladığı televizyon hayatına ortalama 1,96 milyon izleyiciyle devam ediyor. henüz 5 bölüm yayınlandı. abc family ilk sezon için 10 bölüm sipariş etmiş durumda. aslında bu dizi melissa joan hart ve joseph lawrence‘ın birlikte yer aldıkları ikinci proje. daha önce de yine abc family için tv filmi olan my fake fiance‘de de yer almışlar.tanıtım videosu;

keyifli seyirler…