Naomi Watts ve Bobby Cannavale, Ryan Murphy ve sık sık birlikte çalıştığı Ian Brennan’ın Netflix’te yayınlanacak limitli dizisi The Watcher’ın başrol oyuncuları oldular.

Watts ve Cannavalle’in hayallerindeki eve taşınmalarından sonra The Watcher imzalı bir takipçiden gelen korkunç mektuplarla tehdit edilen evli bir çifti canlandıracakları yönünde duyumlar var.

Murphy ve Brennan ile birlikte Eric Newman (Narcos), Henry Joost ve Ariel Schulman (Catfish) dizinin yönetici yapımcıları. Sonbaharda çekimlerine başlanacak olan dizi, yakında çıkacak olan Once Upon a Time in Staten Island filminde birlikte rol olan Watts ve Cannavale’i yeniden bir araya getirecek.

Murphy’nin hit dizisi American Horror Story’nin ilk sezonunu andıran dizi, New Jersey’deki kötü şöhretli “Watcher” evinden ilham alıyor. Bir çift, 2014’te yaklaşık 1,4 milyon dolara evi satın almış, onlarca yıldır evi “izlediğini” iddia eden “The Watcher”dan gelen tüyler ürpertici mektuplar yüzünden yeni evlerini terk etmek zorunda kalmışlardı.

Kaynak