HBO Max, Mark Linn-Baker ve Bronson Pinchot‘un (Chilling Adventures of Sabrina) başrollerinde olduğu 1980’ler komedisi Perfect Strangers’ın yeniden çevrimi üzerinde çalışmalara başladı. Robin Thede (A Black Lady Sketch Show) ve London Hughes (Damned) dizinin başrol oyuncuları.

Robin Thede, HBO Max’te dizi olarak geliştirilmekte olan projenin yaratıcısı ve yazarı.

Perfect Strangers, Brooklyn, Fort Greene’de bir yoga stüdyosunun üzerinde tek yatak odalı bir daireyi miras aldıklarında beklenmedik bir şekilde üvey kız kardeş olduklarını keşfeden Dejay (Thede) ve Popey’i (Hughes) merkezine alan bir dizi olacak. Zıt kutuplar, birlikte yaşamayı ve çalışmayı öğrenmelidirler.

Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television, Thede’in yapım şirketi For Better or Words ve Dale McRaven’ın yaratıcısı olduğu orijinal dizinin yapımcısı Robert L. Boyett üstleniyor.

Orijinal dizi, Miller/Boyett Productions tarafından üretilmiş, 1986-1993 yılları arasında ABC’de 8 sezon ve 150 bölüm boyunca sürmüştü. Orijinal dizide Linn-Baker, Ortabatı Amerikalı Larry Appleton’ı, Pinchot ise Avrupa’dan gelen uzaktan kuzeni Balki Bartokomous’u canlandırmıştı.

Kaynak