mümkün olduğunca yenileri, eskileri hep takip ediyorum, fakat bu diziden haberim yoktu.neighbors from hell‘e tesadüfen rastladım net ortamında ve ilk bölümünü hemen izledim ve beğendiğim için sizlerle de paylaşmak istedim.

neighbors from hell tbs‘nin yenilerinden. 7 haziran‘da ekranlara merhaba diyen dizinin henüz iki bölümü yayınlandı.

konu;
İlk bölümden giriş yaparsam;kahramanımız aile reisi baba balthazor cehennemde “görevli” olarak çalışmakta (insanlara cehennemde eziyet olarak bir örnek ; “britney spears” dinletir. pek sevmem ben ama fan kitlesi herhalde cehenneme gitmeye can atıyordur), mola‘da televizyonda “two and a half men” izler (ki bu da işkence tekniklerinden birisi – insanlara televizyon izletmek) derken bir görev için ailesiyle birlikte dünyaya yerleşmeye gönderilir.dünyanın merkezine (yani cehenneme) inmeye çalışan insanları durdurmaya çalışan satan (yani şeytan) aileyi dünyaya gönderir.
görevleri; normal görünüp, uyum sağlamak, makinelerle dünyayı delen insanlığı durdurup cehennemi kurtarmak ve böylece eve dönmek.
kolay olmayacak herhalde bu görev! izleyip görelim diyorum.

elbette bir the simpsons ya da south park demiyorum ama eğlenceli bir yapım.ek olarak; yeni bölüm 1×03 “gay vampire mexican” 21 haziran’da tbs‘de