Lily Collins’in başrolünde olduğu, Sex and the City’in yaratıcısı Darren Star’ın yaklaşan romantik komedisi Emily In Paris, 2 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak.

2018’in Eylül ayında dizinin Paramount Network’te yayınlanacağı ile ilgili haberi almıştık. Bu senenin Temmuz ayında ise dizinin Netflix’e geçtiği ile ilgili haber geldi.

Emily In Paris, 20’li yaşlarındaki Şikago’lu hırslı pazarlama yöneticisi Emily Cooper’ı (Collins) merkezine alan bir dizi. Emily’nin şirketi Fransız lüks pazarlama şirketini satın aldığında Emily, beklenmedik bir şekilde hayalini kurduğu iş için Paris’e gider. Şirketin sosyal medya stratejisini yenilemekle görevlendirilen Emily’nin Paris’teki hayatı baş döndürücü maceralarla ve sürpriz zorluklarla doludur. Bir yandan meslektaşlarının sevgisini kazanmaya çalışırken bir yandan da yeni arkadaşlar edinir ve yeni aşk maceralarına atılır.

Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat ve Bruno Gouery, dizinin yardımcı oyuncuları. Kate Walsh, William Abadie ve Arnaud Viard, tekrar eden rollerle dizide görünecek diğer isimler.

Lily Collins, dizinin yapımcılarından.

Türkçe altyazılı tanıtım fragmanı

Diziyle ilgili çıkan tüm haberlere şuradan ulaşabilirsiniz.