Netflix’in 6 bölümlük Alman yapımı genç yetişkin dizisi Kitz, 30 Aralık’ta ekranlarda olacak.

Sofie Eifertinger, Valerie Huber, Bless Amada, Zoran Pingel, Ben Felipe, Krista Tcherneva, Florence Kasumba, Souhaila Amade, Felix Mayr ve Tyron Ricketts dizinin kadrosunda yer alan isimler.

Parıltı, çekicilik ve lüks yaşam tarzı: 19 yaşındaki garson Lisi (Sofie Eifertinger) için memleketi Avusturya’nın lüks kayak merkezi Kitzbühel’i işgal eden yüksek sosyetenin hayatı tuhaf bir dünyadır. Bununla beraber güzel ve başarılı influencer Vanessa’ya (Valerie Huber) ve Münih kliğine gizlice erişir. Ancak bunu yapmasının bir nedeni vardı. Lisi, 1 yıl önce hayatını kaybeden erkek kardeşinin ölümünü aydınlatmaya çalışıyor. Vanessa, ölümcül bir kaza geçirmeden önce Lisi’nin kardeşi Joseph (Felix Mayr) ile en son temas kuran kişiydi. Ancak Lisi, kısa süre içinde ihtişam, para ve haz düşkünlüğünün ardındaki gerçekleri ortaya çıkaran ve önü alınamayan bir dizi olayı tetikler. Partinin para, güç ve aşırılıklarının ardında hangi sırlar demleniyor?

ve dizinin yürütücü yapımcıları. Nikolaus Schulz-Dornburg (baş yazar), Daniela Baumgärtl, Janina Dahse, Tanja Bubbel, Korbinian Hamberger dizinin senaryosunu yazdılar. Maurice Hübner (1-3. bölümler) ve Lea Becker (4-6. bölümler), dizinin yönetmenleri.

TÜRKÇE DUBLAJ

Kaynak 12