Beklenen bu güzel haber, ilk kez 22dakika takipçileriyle paylaşılıyor. Netflix’in tuhaf şekilde lezzetli ve şüphesiz en enteresan dizilerinden biri olan yeni korku-komedisi Santa Clarita Diet, 2. sezon onayını aldı. Yeni sezonla 2018’de buluşacağız.


Santa Clarita şehrinin sevilen çifti Hammond’lar, aç bilaç geri dönüyor…

Netflix, Drew Barrymore ve Timothy Olyphant’ın başrollerinde oynadığı orijinal dizi Santa Clarita Diet’ın ikinci sezonda da devam edeceğini duyurdu. İlk sezonu 3 Şubat 2017’de yayınlanan ve yalnızca Netflix’ten izlenebilen dizinin yeni sezon çekimleri önümüzdeki yaz başlıyor.

İkinci sezona kadar iştahınızı kapalı tutacak özel videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Santa Clarita Diet hakkında:
Joel (Timothy Olyphant) ve Sheila (Drew Barrymore), Kaliforniya’nın Santa Clarita şehrinde emlakçılık yapan bir karı kocadır. Abby adında genç bir kızları da olan çiftin çok da mutlu bir hayat sürdüğü söylenemez. Fakat bir gün Sheila’nın hayatında büyük bir değişim yaşanır ve ailenin yaşamı ölüm ve yıkım ile dolu yeni bir yola girer… Ama bu yol onlara güzel şeyler getirecektir. Santa Clarita Diet dizisinde Drew Barrymore’u Sheila Hammond, Timothy Olyphant’ı Joel Hammond, Liv Hewson’ı Abby Hammond ve Skylar Gisondo’yu Eric Bemis rolünde izliyoruz.


NOT: Dizinin sitemizde çıkan detaylı tanıtımına şuradan ulaşabilirsiniz.