Netflix, Sherlock Holmes ile ilintili yeni dizisi The Irregulars’ın kadrosunu açıkladı.

The Irregulars, Viktorya Londra’sında geçen, pek tekin olmayan Doctor Watson ve “gizemli” iş ortağı için, suçları çözme konusunda manipüle edilen sıkıntılı ve suçlu sokak çocuklarından oluşan çeteyi takip eden bir dizi olacak. Çocuklar suçları çözer ama tüm başarıyı bizim ikili alır. Suçlar dehşete düşürücü doğaüstü bir yere gittiğinde ve karanlık bir güç ortaya çıktıkça, Londra’yı, birbirlerini ve potansiyel olarak tüm dünyayı kurtarmak için bir araya gelmek, bu çeteye kalmış olacaktır.

Thaddea Graham (Curfew), Bea; Darci Shaw (​The Bay​), Jessie; Jojo Macari (Sex Education, Hard Sun), Billy; McKell David (Snatch), Spike; Harrison Osterfield (Catch 22), Leopold; ​Henry Lloyd-Hughes (​Killing Eve, The Inbetweeners, Indian Summers​), Sherlock; Royce Pierreson (​The Witcher, Line of Duty), Doctor Watson; Clarke Peters (​His Dark Materials, The Wire), Linen Man karakterlerini canlandıracaklar.

Tom Bidwell (Watership Down, My Mad Fat Diary), dizinin yaratıcısı, yazarı, yürütücü yapımcısı. Jude Liknaitzky (My Mad Fat Diary, Doctor Foster) ve Greg Brenman (Peaky Blinders, The Honourable Woman), diğer yürütücü yapımcılar. Rebecca Hodgson (Good Cop, Deep Water), yapımcı, Johnny Kenton (Endeavour), Joss Agnew (The Split, Poldark) ve Weronika Tofilska (Last Train), dizinin yönetmenleri.

Dizinin çekimlerine Liverpool’da başlandı.

Kaynak