Netflix’in Geeked Week etkinliği bugün başlıyor. Bilim-kurgu, fantezi, çizgi roman, oyun ve genç yetişkin temalı Netflix dizi ve filmleriyle dopdolu bir etkinlik olacak. 7-11 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek bu 5 günlük ücretsiz sanal etkinlikte özel haberler ve yeni fragmanlar gibi sürprizler var.

Geeked Week, 7 Haziran Pazartesi ve 11 Haziran Cuma günleri arasında her gün Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. Ayrıca her günün tekrarı Türkiye saatiyle 04.00’te yeniden yayınlanacak.

En sevdiğin türdeki Netflix dizi ve filmleriyle ilgili büyük duyurular, ilk kez yayınlanan özel fragmanlar, ilk bakış videoları, kamera arkası görüntüleri, oyuncu kadrosuyla yapılan röportajlar, ünlülerin katıldığı oyunlar, senaryo okuma görüntüleri ve canlı performanslar gibi heyecan verici etkinlikler Netflix severleri bekliyor olacak.

The Sandman, The Umbrella Academy, The Witcher, Gunpowder Milkshake, The Cuphead Show!, Arcane, Lucifer, Fear Street Trilogy, Kate, Castlevania, Masters of the Universe: Revelation, La Casa de Papel, Resident Evil, Cowboy Bebop, Cobra Kai, Godzilla: Singular Point, Sweet Tooth, Vikings: Valhalla dâhil 50’den fazla Netflix projesi katılacak.

Rahul Kohli ve Mari Takahashi hafta boyunca sürecek etkinliklerin sunuculuğunu üstleniyor. Onlara Trisha Hershberger, Erika Ishii, Geoff Keighley, Yuri Lowenthal ve Kiera Please gibi konuk sunucular eşlik edecek.

.