Netflix’in Sherlock Holmes ile ilintili yeni dizisi The Irregulars’ın oyuncu kadrosu ile ilgili haberi 2019’un Aralık ayında vermiştik. Bugün gelen haberle birlikte dizinin 26 Mart’ta ekranlarda olacağını öğrendik.

Thaddea Graham, Darci Shaw

Viktorya dönemi Londrası’nda geçen dizinin merkezinde sorunlu genç sokak serserileri yer alıyor. Hain planları olan Doktor Watson ve gizemli iş ortağı sağı solu belli olmayan Sherlock Holmes, bu gençleri bazı suçları çözme konusunda onlara yardım etmeye ikna eder. İşlenen suçlar korkunç ve doğaüstü boyutlar kazanmaya başlayıp karanlık bir güç ortaya çıktığında sadece Londra’yı değil, tüm dünyayı kurtarabilecek olan tek güç ise bu ekiptir.

Royce Pierreson

Harrison Osterfield

Thaddea Graham (Curfew), Bea; Darci Shaw (​The Bay​), Jessie; Jojo Macari (Sex Education, Hard Sun), Billy; McKell David (Snatch), Spike; Harrison Osterfield (Catch 22), Leopold; ​Henry Lloyd-Hughes (​Killing Eve, The Inbetweeners, Indian Summers​), Sherlock; Royce Pierreson (​The Witcher, Line of Duty), Doctor Watson; Clarke Peters (​His Dark Materials, The Wire), Linen Man karakterlerini canlandıracaklar.

Darci Shaw

Tom Bidwell (Watership Down, My Mad Fat Diary), dizinin yaratıcısı, yazarı, yürütücü yapımcısı. Jude Liknaitzky (My Mad Fat Diary, Doctor Foster) ve Greg Brenman (Peaky Blinders, The Honourable Woman) diğer yürütücü yapımcılar. Rebecca Hodgson (Good Cop, Deep Water), yapımcı, Johnny Kenton (Endeavour), Joss Agnew (The Split, Poldark) ve Weronika Tofilska (Last Train) dizinin yönetmenleri.