Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska

1983 ve The Woods’tan sonra Netflix’ten bir Polonya dizisi daha geliyor: Sexify

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska ve Sandra Drzymalska, dizinin başrol oyuncuları.

Bir seks uygulaması yaratmaya çalışan genç bir kadın ve arkadaşları, cinsellik dünyasını keşfe çıkar ve bu süreçte kendileri hakkında yeni şeyler öğrenir.

Natalia (Alexander Skraba), küçük bir kasabadan gelen başarılı bir bilgisayar bilimi öğrencisi. En yakın arkadaşı Paulina (Maria Sobocinska), 7 yılın ardından ilişkisini yeniden canlandırma konusunda endişeli. Natalia’nın yurttaki arkadaşı Monika (Sandra Drzymalska), derslerinden çok sıkılıyor, ancak çok zengin bir cinsel deneyimi var. Kızlar, üniversite tarafından düzenlenen en iyi start-up yarışmasına katılıyor. Kullanıcılarının cinsel yaşamlarında devrim yaratacak olan Sexify’ı yaratma fikrini ortaya atıyorlar. O andan itibaren kızlar, özel hayatlarını da etkileyecek olan seks dünyasının sırlarını keşfetmeye başlayacaklar. Yaratıcı tasarımlarını oluşturarak, cinselliklerini ve kadın güçlerini yeniden keşfedecekler.

8 bölümlük dizinin senaryosunu Piotr Domalewski ve Kalina Alabrudzinska, yazdılar. Ayrıca dizinin yönetmenliğini de üstlenecekler.

Kaynak