Kathleen Munroe (ResurrectionCall Me FitzPatriot), FBI’ın 3. sezonunun 24 Kasım’da yayınlanacak olan 2. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Paola Nuñez

Paola Nuñez (The Purge, The Son) ve Brian Letscher (Valor, Scandal, Hollywood Heights), Magnum P.I.‘ın 3. sezonunun 4 Aralık’ta yayınlanacak olan açılış bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak


Anabelle Acosta

Anabelle Acosta (Quantico, Ballers), Vannessa Vasquez (East Los High, The Fix) ve Jessie T. Usher (The Boys, Survivor’s Remorse), Macgyver’ın 5. sezonunun 4 Aralık’ta yayınlanacak olan açılış bölümüne konuk olacaklar.

Vannessa Vasquez

Jessie T. Usher

Kaynak


Kathryn Hahn (Mrs. Fletcher, I Love Dick, Happyish), Apple’ın yaklaşan dizisi The Shrink Next Door‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Luis Gerardo Mendez (Club de Cuervos), Alberto Guerra (La Jauría, Ingobernable), Luisa Rubino (Fugitiva) ve Benito Antonio Martínez Ocasio/Bad Bunny, Narcos: Mexico’nun 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Marnee Carpenter

Marnee Carpenter kadrolu oyuncu olarak; Jayne Atkinson (House of Cards, Bluff City Law, 24), Tim Guinee (Homeland, Hell on Wheels, The Good Wife) ve Shawn Doyle (Impulse, Frontier, Big Love) ise tekrar eden rollerle CBS’in yaklaşan draması Clarice‘in kadrosuna katıldılar.

Shawn Doyle

Kaynak