Bu yılın başlarında isim değişikliğine giderek Spike’tan Paramount Network‘e dönüşen çiçeği burnunda kanalın yaklaşan dizisi American Woman‘ın fragmanı yayınlandı:

Daha önce şuralarda ilgili haberlerini paylaştığımız başrollerini Alicia SilverstoneMena Suvari ve Jennifer Bartels‘in paylaşacağı, Cheyenne Jackson ve James Tupper gibi isimleri de kadrosunda barındıracak komedi drama türündeki American Woman aynı zamanda dönem dizisi olma özelliği de gösterecek ve bizi 1970’li yıllara götürecek. Yarım saatlik bölümlerden oluşacak dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşacak ve 7 Haziran 2018 tarihinden itibaren izleyici ile buluşacak.

Açılışı Waco isimli mini dizi ile yapan Paramount Network’ün yaklaşan diğer projeleri ise şunlar: Yellowstone, Heathers, First Wives Club. Kanal ayırca Spike döneminden kalma Lip Sync Battle isimli birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu yarışma/eğlence programını da yayınlamaya devam ediyor.

Bakalım bu yeni kanal Waco ile yakaladığı pozitif ivmeyi yeni dizileriyle de devam ettirip adından çokça söz ettiren kablolu kanallardan biri olabilecek mi?