İlginç yapımların yapımcısı Jerry Brucheimer‘ın dizileri mutlaka en sevilenler arasında yerini alıyor. Ama uzun süredir Cold Case ve CSI:NY izleyemedik. Jerry Bruckheimer yapımlarını özleyenler sadece Without a Trace ile idare ediyorlardı.Artık yeniden Jerry Bruckheimer yapımlarının tadını çıkarma zamanı.Cold Case ‘de faili bulunamamış suçlar zamanlar önce raflara kaldırılıyor.Ve dedektif Lilly Rush bu eski dosyaları tekrar açıyor.Ve doğru soruları sorurak suçluları buluyor.Dizi 18 Şubat Pazartesi/20.00 ‘da 4.sezonuyla tekrar dosyaları açıcak. cold case 4. promo:

http://www.youtube.com/watch?v=gK4LWx_rL6w


Suç mahali araştırmalarını konu alan CSI serisinin son durağı, suçun başkenti New York’ta geçen CSI:NY ise Without a Trace’in ay sonunda 5.Sezon finalini yapmasıyla Mart’ın ilk pazartesi günü boşalıyor.Ve 3 Mart Pazartesi/21.00’de 4.sezon yeni suçlarla açılıyor.csi: ny 4. sezon promo:

Cold Case ve CSI:NY’ın saatleri peşpeşe gelecek.Ve pazartesi akşamları Jerry Bruckheimer ile muhteşem bir dizi şölenine dönecek.CSI:NY 4.sezon’a gelince introyu değiştirdi: