Susan Sarandon, HBO Max’in deneme bölümüne onay verdiği John Wells Productions yapımı Red Bird Lane adlı dizinin başrol oyuncusu oldu.

Kiersey Clemons, Danny Huston, Isidora Goreshter, Ash Santos, Fiona Dourif, Dizzie Harris ve Tara Lynne Barr, kadronun diğer başrol oyuncuları.

Sara Gran tarafından yazılan, David Slade tarafından yönetilen Red Bird Lane, hepsi birbirinden farklı nedenlerle izole bir eve gelen 8 yabancıyı merkezine alan bir psikolojik gerilim dizisi. Bu 8 yabancı kısa sürede onları kötü ve korkunç bir şeyin beklediğini anlarlar.

Oscar ödüllü Susan Sarandon, sinsi bir sırrı olan konuksever ve güzel ev sahibesi Catherine’i canlandırıyor.

Kiersey Clemons (Antebellum, Dope), yüksek zekasına karşılık sağ duyusu olmayan ve eve uyuşturucu için gelen Jane’i canlandıracak.

Isidora Goreshter (Shameless, Condor), eve zevk için gelen sofistike Isabelle’i canlandıracak.

Danny Huston (Succession, Yellowstone), zengin bir aileden gelen ve bezgin Hugh karakterini canlandıracak. Çözüm için eve geldi.

Ash Santos (American Horror Story: Apocalypse), yumuşak dilli, zarif, çivi gibi sağlam Kesha’yı canlandıracak. Bir hayat kurtarmak için eve geldi.

Fiona Dourif (Dirk Gently’s Holistic Detective Agency), zeki ve acımasız, Catherine’in sağ kolu Miki’yi canlandıracak. Eve eğlence için geldi.

Dizzie Harris (Utanmaz), iyi niyetli ama anlaması kavraması güç olan Sam’i canlandıracak. Eve umut için geldi.

Lynne Barr (Casual) genç ve naif Rose’u canlandıracak. Rose, çaresizlikten eve geldi.

Sara Gran ve David Slade, John Wells Productions’tan John Wells ve Erin Jontow ile birlikte dizinin yönetici yapımcıları.