“En büyük arzuna ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsin?”

“En büyük arzuna ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsin?”

The Booth At The End, 2011 başlarında FX’in diğer ülkeledeki Internet siteleriyle beraber Türkiye’de de yayınlamaya başladığı web dizisi. Günde ortalama 2’şer dakikalık bölümler olmak üzere 62 bölüm sürecek dizi Türkiye’de şu adresten yayınlanmakta.

Dizinin konusu;
Bir lokantanın kapıya bakan masasında oturan gizemli bir adam, ona gelenlerin her istediğini yerine getiriyor. Ama bir şartla; karşılığında kendilerine verilen görevleri yapmak ve tüm detayları ile gelip anlatmak. İstekler ne kadar zor olsa da karşılığında ödenen bedeller kimi zaman daha fazla olabiliyor. Oğlunun iyi olmasını isteyen bir baba, dergide gördüğü bir mankenle beraber olmak isteyen bir adam, çok güzel olmak isteyen bir genç kız ve tanrıyla tekrar konuşmak isteyen bir rahibe gibi çeşitli insanlar çeşitli isteklerle geliyor.İstekler ne kadar zorlu olsa da ödenen bedeller kimi zaman daha fazla; bir bomba yapmak, banka soymak, küçük bir kızı öldürmek… Ama istediğin an caymak yine senin elinde, zorlama yok.Kendisine gelenlerin isteklerini yerine getiren gizemli adamı sadece garsonla yaptığı konuşmalarla tanıma fırsatı bulabiliyoruz.

bayan tyler kocasının iyi olmasını istiyor

bayan tyler kocasının iyi olmasını istiyor

Dizinin konusu yaklaşık olarak böyle iken kamera önü ver arkası da oldukça deneyimli. Yönetmen koltuğunda Cold Case ve Bones dizilerinde yönetmenlik yapmış Jessica Landaw var. Başrolünde 24 , Nikita dizileri ve Terminator 2 filminden Xander Berkeley bulunuyor.

Sitede aynı zamanda “Öldürebilir misin?” adlı küçük de bir oyun bulunuyor.

Henüz 19 bölümü yayınlanan The Booth At The End, ne kadar kısa olsa da sürükleyici bir şekilde gidiyor. Bölümlerin profesyonelce yönetildiği, senaryo üzerinde epey çalışıldığı izleyince daha iyi anlaşılıyor. Yardımcı rollerde oynayan Sarah Clarke, Norma Michaels, Timothy Omundson, Jack Conley gibi isimler de adeta döktürüyor. Benden söylemesi…