The CW, 2017-18 sezonu için 4 yeni dramaya onay verdi: Black Lightning, Life Sentence, Dynasty ve Valor

Daha önce şuralarda bahsi geçen Black Lightning, DC Comics evreninde geçecek bir dizi. Başrolde Hart Of Dixie‘den aşina olduğumuz Cress Williams var. Nefessa Williams (Code Black), Christine Adams (Feed the BeastTerra Nova) ve China Anne McClain ise kadrodaki diğer oyuncular.

Kanalın diğer dizilerinden Arrow, The Flash, Supergirl, Legends Of Tomorrow ve Riverdale‘in arkasındaki en önemli isim olan Greg Berlanti dizinin yapımcıları arasında bulunuyor. Diğer yapımcılar ise Salim Akil, Mara Brock Akil ve Sarah Schechter.

Life Sentence, ölümcül kanser teşhisi konulmuş bir kadının (Lucy Hale) artık ölmediğini öğrendikten sonra ölmek üzere olduğunu düşündüğü zaman yaptığı seçimlerle yüzleşmesi üzerine bir komedi-drama.

Başrolde Lucy Hale (Pretty Little Liars) ve Dylan Walsh (Nip/Tuck, Unforgettable) var. Elliot Knight (American Gothic), Brooke Lyons (The Affair), Gillian Vigman (Suburgatory), Jayson Blair (The New Normal) ve Carlos PenaVega kadrodaki diğer oyuncular.

Erin Cardillo, Richard Keith, Bill Lawrence, Jeff Ingold, Oliver Goldstick ve Lee Toland Krieger ise dizinin yapımcı kadrosunu oluşturuyor.

Dynasty, 1981-1989 yılları arasında 9 sezon boyunca yayınlanan aynı isimli dizinin modernize edilmiş uyarlaması olacak.

Dizi, Amerikanın en zengin ailelerinden olan ve aralarında büyük anlaşmazlık bulunan Carringtonlar ve Colbylere mercek tutacak. Carringtonları merkezde tutacak hikayede Devious Maids ve Melrose Place‘ten tanıdığımız Grant Show‘u Blake Carrington, Sex&Drugs&Rock&Roll‘dan tanıdığımız Elizabeth Gillies‘i Blake’in kızı Fallon Carrington, UnReal ve The Vampire Diaries‘ten aşina olduğumuz Nathalie Kelley‘yi de Blake’in çıtır karısı, Fallon’ın cici annesi olmaya hazırlanan İspanyol kökenli Cristal karakterine hayat verirken izleyeceğiz.

Kadroda yer alan diğer isimler ise şunlar: Alan Dale (Lost, The O.C.), Sam Adegoke (Switched at Birth), Robert Christopher Riley (Hit the Floor), Rafael de la Fuente (Empire) ve James Mackay.

Servetlerini ve çocuklarını kontrol etmeye çalışan kodamanlar, arka odalarda dönen anlaşmalar, ihanetler, cinayet… Bozuk, karanlık ve görkemli bu dünyayı bize yansıtacak isimler ise Gossip Girl, The O.C. ve Hart Of Dixie’de de beraber çalışan Stephanie SavageJosh Schwartz ikilisi.

Valor ise bir askeri drama. Başroldeki 2 isim olan Matt Barr (Hellcats, Harper’s Island) ve Christina Ochoa‘yı (Animal KingdomMatador) Somali’de becerilemeyen bir görevde Amerikan askerlerinin düşman ellerine bırakıldığına dair gizli bir sırrı ortaya çıkaran bir çift seçkin helikopter pilotu olarak izleyeceğiz.

Kadrodaki diğer isimler ise şunlar: Charlie Barnett (Chicago Fire), W. Trè Davis (Shades of Blue), Corbin Reid (How to Get Away With Murder), Nigel Thatch ve Melissa Roxburgh.

Bill Haber, Anna Fricke, Kyle Jarrow ve Michael Robin ise dizinin yapımcı kadrosunu oluşturuyor.

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3