The CW

The CW

The CW‘nin, gelecek sezon için 9 deneme bölümü sipariş etme ihtimali var.Kanalın deneme bölümü siparişini henüz vermediği, ancak senaryoları elinde olan diziler şöyle :plymouth rock, spy school for girls, nashville, the march sisters, felony review, hms, confessions of a backup dancer, bitches in britches, cheer
Dizilerin neye benzediğini öğrenmek için devam…

* PLYMOUTH ROCK: Uzak bir gezegene yolculuk yapan bir uzay gemisinde geçenleri anlatıyor. Gemideki genç insanların görevi, yeni dünyaya yerleşmek ve insan ırkını kurtarmak. Yapımcılığını “Veronica Mars” yapımcıları üstleniyor.* SPY SCHOOL FOR GIRLS: Bir CIA tesisindeki kadın casus stajyerler hakkında drama.
* NASHVILLE: Yıldız olmanın kaderinde yazılı olduğunu düşünen genç bir şarkıcı kız ile güvenilmez genç bir şarkı yazarı erkek hakkında drama.
* THE MARCH SISTERS: Zengin olmayı deneyen işçi kardeşler hakkında drama. Yapımcısı Jill Gordon ve Meryl Poster.* FELONY REVIEW: New York’ta 20’li yaşlardaki bir grup asistan bölge avukatının uğraştıgı ağır suçlar hakkında drama.
* HMS: Harvard tıp fakültesinde okuyan parlak öğrenciler hakkında drama.
* CONFESSIONS OF A BACKUP DANCER: “The L Word” yaratıcısı Ilene Chaiken‘den büyüleyici ve cesur dans yıldızlarının bakış açısından büyük bir pop turu dünyası hakkındaki dizi.* BITCHES IN BRITCHES: Millbrook, New York’taki binicilik dünyasındaki aile hakkında dizi.
* CHEER: Rekabetçi liseli ponpon kızların dünyası hakkında dizi.