NBC, ABC ve CBS‘ten sonra sıra The CW‘nun yeni dizilerine geldi. Kanal, 2010-2011 yayın döneminde iki yeni dizi sunacak. Biri film, biri kitap uyarlaması olan Nikita ile Hellcats. Buyrun ayrıntılarına ve videolarına bakalım.

 

 

 

Hellcats
HellcatsHellcatsHellcats

Hellcats

 

 

 

Hellcats : Smallville‘in başrol oyuncusu Tom Welling‘in yapımcılığını üstlendiği dizi, Cheer! isimli kitabın uyarlaması.
Bir grup hırslı üniversite ponpon kızı etrafında geçen bir komedi-drama.Dizide yan rollerden birinde Medium‘un Ariel Dubois’ı olarak hatırlayacağınız Sofia Vassilieva yer alıyor.
Deneme bölümünde 30’larında bir futbol koçu olarak rol alan Ben Browder‘ın daha sonra diziden ayrıldığı ve yerine başka birinin oynayacağı haberi geldi.
Dizinin tanıtım videosu şurada, 2 dakikalık bir sahnesi de şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Çarşamba günleri yayınlanacak.

 

 

 

 

Nikita

Nikita

 

 

 

 

 

 

Nikita :1990’ların Fransız aksiyon-gerilim filmi Nikita‘nın televizyona en yeni uyarlaması.
Dizinin başrolünde Maggie Q var.Sonradan 1 dizi ve 1 de sinema filmi olarak yeniden çekilen (ayrıntısını şu yazıda bulabilirsiniz) film, genç bir suçlunun, çok gizli bir hükümet kuruluşunca bir suikastçi olarak yetiştirilmesi ile ilgiliydi.
Dizide ajan ve suikastçı Nikita, kaçarak ayrıldığı büroyu yıkmak için uğraşırken, büro da Nikita’nın yerine yeni suikastçılar yetiştirecek.
Nikita, The CW kanalının ilk doğadışı olmayan aksiyon draması olacak.Dizinin tanıtım videosu şurada, 2 dakikalık bir sahnesi de şurada.
2010 sonbaharında başlayıp, Perşembe günleri yayınlanacak.