E4 ve Channel 4 ortaklığıyla çekilen The End of the F***ing World, ilk sezonu 8 bölümden oluşan bir komedi-drama. İki gencin karanlık bir sona giden yolculuk hikayelerini ele alıyor. Başrollerinde Alex Lawther ve Jessica Barden var. 24 Ekim’de başlayacak.

Konusu şöyle:

James ile Alyssa’nın karanlık ve şaşırtıcı hayatlarından bir kesit izlemeye davetliyiz. Birbirine yabancı bu iki ergen, Alyssa’nın çocukken onu terk eden babasını bulmak için birlikte bir yolculuğa koyuluyorlar.

17 yaşındaki James bir psikopat olduğundan oldukça emindir. Gitgelli ruh halleri, soğuk ve hiçbir şeyi umursamıyor oluşu… Şimdilerde artık bir insanı öldürebileceğini düşünmektedir. Aklında ilk seferi için kusursuz bir seçim vardır.

Yine 17 yaşındaki Alyssa ise okula yeni gelen havalı ve aksi kızdır. İnsan doğasına aykırıdır ve popüler olmasına rağmen kendini buraya ait hissetmemektedir. Bir gün James’i izlerken ruh eşini bulmuş olabileceğini düşünür.

Evde işler Alyssa’nın annesiyle ve üvey babasıyla tekrar başa döndüğünde Alyssa evi terk eder ve gerçek babasını bulmaya yardım etmesi için James’i ikna eder. James’in sosyopat dürtüleri ve şiddet eğilimi gittikçe artarken, Alyssa’yı aşkı kör etmiştir ve yolun sonunda olacakları görmezden gelmeye devam etmektedir. İkili, kendilerini tehlikeli ve gerçeküstü bir yola sürükleyecek olaylara kapılmış olarak bulurlar.

Dizi, Charles Forsman’ın saçmalıklarla dolu, eğlenceli, karanlık ve merak uyandırıcı çizgi romanından uyarlanıyormuş.

Fragman: