The-Killing-Key-Art

Daha önce şu yazıda ele aldığımız The Killing final sezonu ile ilgili karakter bilgilerinden sonra oyuncular da bir bir seçilmeye başladı. Biz de hızlıca karakterlerimizi yüzlerine kavuşturalım o halde.

Muhteşem ikilimiz yine başrolde…

3. sezon boyunca Holder’ın ortağı Dedektif Carl Reddick rolünde izlediğimiz Gregg Henry de yeni sezonun eski kadrolularından.

Liam James da Sarah Linden’ın oğlu Jack Linden karakteriyle 4. sezonda yer alacak.

Frances Fisher‘ı, Sarah Linden’in annesi rolünde ilk kez bu sezon izleyeceğiz.

Joan Allen‘ın canlandırdığı Margaret O’Neal:

Seattle’ın dışında, tamamı erkeklerden oluşan bir askeri okulun lideri. 40-50′li yaşlarında sert görünümlü bir kadın. Körfez’e ziyaretlerinden biri sırasında şüpheli bir tesadüf sonucu dahil olduğu bir olay yüzünden ordudan kovulmuş. Aşırı disiplinli ve katı bir lider. Derinlerde annelik içgüdüsü de yok değil. O’Neal bu mesleği babasından, babası da büyükbabasından miras almış. Şu an elindeki tek şey okulu. O yüzden bu sezonun vakasında ikilimize yardım etmeye çok gönüllü olmasını beklemeyin.

Tyler Ross‘un canlandırdığı Cameron Stansbury:

Varlıklı, çevresi geniş bir ailenin asi genci. 16-17 yaşlarındaki bu genç delikanlı ve Linden’ın aralarında özel bir bağ oluşacak. Askeri okulda liderlerinin gözüne girebilmek için acımasızca birbirleriyle yarışan gençlerin arasında yaşamanın getirdiği zorluklara duyduğu empatiden dolayı belki de.

MV5BMTQ0NTU3NDQ0OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjE0NjYxOQ@@._V1_SX214_CR0,0,214,317_

 

Levi Meaden‘ın canlandırdığı A.J. Fielding:

Cameron’ın sınıf arkadaşlarından biri. Karizmatik, derslerinde başarılı ve yakışıklı. Zayıf takım arkadaşlarını korumasına aldığı olur. Tabii bu koruma ve arkadaşlığın da bir bedeli yok değil.

Sterling Beaumon‘ın canlandırdığı Lincoln Knopf:

Önceki okulundaki ‘kadın hocalarından birine cinsel tacizde bulunduğu’ iddiasından sonra okulunu bırakıp askeri okula yazılmış. İçinde bitmek bilmeyen bir öfke olan, kadınlardan nefret eden, bir anı bir anını tutmayan, sorunlu bir genç olarak tarif ediliyor. Askeri okulun lideri Margeret O’Neal’in kurallarına uymamakta direnen Lincoln, zayıflık gösteren sınıf arkadaşlarına, ona kadınları anımsatan herkese ve her şeye olan nefretini açıkça göstermekten de geri durmuyor. Sezonun ana şüphelisi olduğundan bahsetmiş miydim? Gerek yok sanırım.

 

Eve Harlow‘ın canlandırdığı Kat Newton:

Genç birkız. 20′lerinin ortasındaki güzel Kat’in 3 bölümlük bir hikayesi olacak. Sokaklardan gelen, zorluklarla dolu bir hayat geçiren ama son dönemlerde hayatında olumlu gelişmeler yaşayan başarılı bir kız olarak tanımlanıyor. Dışlanmışlıkları ve yalnızlıkları sayesinde Cameron’la aralarında bir bağ oluşuyor.

1 Ağustos’ta tüm bölümleri Netflix’te izlenebilir olacaktır. Hepimize güzel bir Killing Season diliyorum.

1011438_547318771984776_467316102_n