Wisteria Lane’ı iki kasırga birden vurmuştu. Çoğu diziyi vuran WGA kasırgası ve Victor’a elveda dediğimiz kasırga.Grev bittikten sonra kafamızda ”dizi 4. sezona devam edecek mi?yoksa 5. sezona mı başlayacak?” soruları canlandı.Birde baktık ki wisteria line toparlanmış bile. promosunu çıkarmış,yayın tarihlerini duyurmuş.İlk bölümün adı bile belli(Bölümün adı:Sunday.)13 Nisan’da Amerika’da yayına girecek dizi mayıs ayındada cnbc-e ekranlarına taşınacak. 4-5 bölüm çekildikten sonra sezon finali yapılacak.

Sezon’un ilk yarısını bitirirken Dylan’ın küllerin arasından sırları çektiğini görmüştük. Yeni bölümlerde Katherine’nin sırrını öğreneceğimiz gibi Dylan’ın babası Wayne Davis’i de göreceğiz.Wayne Davis’i canlandıracak oyuncu ise Gary Cole. Gary Cole, Kim Possible*’ın ve Family Guy ‘ın seslendirmelerini yapan ayrıca Supernatural, Law&Order, Frasier gibi dizilerdeki konuk oyuncu olarak bulunan tanıdık bir aktör aslında.*Dr.Possible

Gary Cole

Gary Cole

Birde Susan’ın bir misafiri var. Kuzeni Tim. Tim’i ise The O.C ilk sezondaki Luke Ward rolü ile tanıdığımız Chris Carmack canlandıracak.

Chris Carmack

Chris Carmack

4.sezon devamı promo:

Bölüm tanıtımlarını buradan takip edebilirsiniz.Kaynak:
* Cnbc-e Dergi* İmdb