Avustralya’da yayın yapan online dijital platform Stan ile Peacock’un ortak yapımı Wolf Like Me, 13 Ocak’ta iki platformda da izleyici karşısına çıktı. Bu da diziye ait paylaşılan fragman:

https://twitter.com/StanAustralia/status/1478456200131854336?cxt=HHwWgICqjZaFxIQpAAAA

 

Abe Forsythe‘in yazıp yönettiği kara komedi türündeki dizinin başrollerini Isla Fisher ile Josh Gad paylaşıyor. İkili aynı zamanda Steve Hutensky, Jodi Matterson ve Bruna Papandrea ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstlenmiş.

6 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri 22-29 dakika aralığında değişmekte.

Gary (Gad) ve Mary’nin (Fisher) yolları kimsenin yara almadan kurtulduğu bir trafik kazası ile kesişir. İkili arasında iyi bir frekans yakalanmıştır ama Mary garip tavırlar sergilemektedir. Sakladığı bir şeyler olduğu hissedilmektedir.

Yeni bir ilişkiye yelken açmak ve açmamak arasında gidip gelmektedir ikilimiz. İkisinin de geçmişten gelen ağır yükleri mevcuttur. Gary, duygusal açıdan enkaz haldedir. Kanser hastası karısının ölümünden bu yana psikolojik açıdan iyi durumda olmayan 11 yaşındaki kızı Emma’nın (Ariel Donoghue) ihtiyaçlarını karşılamak için için mücadele vermektedir.

Mary’nin ise kimseyle paylaşamayacağı çok büyük bir sırrı vardır. Evren, bu ikiliyi bir sebepten dolayı bir araya getirmiştir. Sadece işaretleri takip etmeye devam etmeleri gerekmektedir.

Diziyi bir oturuşta izleyip bitirdim. Sürükleyici, samimi ve eğlenceli bir iş olmuş. Isla Fisher, iyi iş çıkarmış. Josh Gad de ona fena eşlik etmemiş. Tatlı hikayesiyle izleyiciyi kocaman kucaklayan bir dizi olmuş. Sunumu gayet başarılıydı. Bölüm sonları konusunda da iyiydi. Ucu kapalı bitti denebilir. Lakin bu hikayenin devamını izlemeyi çok ama çok istediğimi de belirtmem gerek. Umarım onay alır.